2016-09-09 19:25 Marcin Rajczak

Wasielewski w pierwszej drużynie

- Chwaliłem nie tylko młodych zawodników, ale także tych doświadczonych. Poza Pawłem Tomczykiem i Marcinem Wasielewskim było trzech innych, którzy przyzwoicie zaprezentowali się podczas treningów - mówi trener Kolejorza, Nenad Bjelica.

Podczas przerwy reprezentacyjnej, kilku zawodników z drugiego zespołu Kolejorza i juniora starszego otrzymało szansę odbycia treningów z pierwszą drużyną. Jak na razie tylko jeden z nich wywalczył sobie miejsce w kadrze Lecha na stałe.

- Marcin Wasielewski pozostanie w kadrze pierwszej drużyny i nadal będzie z nami trenować. Dzięki temu zyskujemy czwartego bocznego obrońcę. Będzie rywalizować z Kadarem, Kędziorą oraz Gumnym o miejsce w składzie. To bardzo dobrze przygotowany fizycznie zawodnik, który ciężko pracuje i walczy na boisku. Jest bardzo uniwersalny. Może grać na pozycji bocznego obrońcy i skrzydłowego - mówi trener Lecha.

Chorwacki szkoleniowiec nie ukrywał także radości z faktu, iż Dawid Kownacki wyzdrowiał po ostatnio przebytej chorobie. Bjelica otwarcie przyznaje, że sporo oczekuje od młodego napastnika Kolejorza.

- Spodziewam się, że Dawid zagra świetny sezon i pokaże na co go stać. Mam wielkie oczekiwania wobec tego zawodnika. Bardzo mi odpowiada jego styl gry. Musi solidnie pracować na treningach. Ciężka praca w połączeniu z jego talentem może dać pozytywny efekt, na który bardzo liczę - kończy.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij