2014-03-05 00:00 Łukasz Borowicz

Wakacyjny konkurs zakończony. Byliście chyba wszędzie

Kanion Kolorado, Peru i Kasprowy Wierch. To w tych miejscach zrobiono najlepsze zdjęcia w naszym konkursie fotograficznym. Zwycięzcy XIII edycji Wakacyjnego Konkursu zostali nagrodzeni w przerwie meczu Lech Poznań - Piast Gliwice.

Kanion Kolorado, Peru i Kasprowy Wierch. To w tych miejscach zrobiono najlepsze zdjęcia w naszym konkursie fotograficznym. Zwycięzcy XIII edycji Wakacyjnego Konkursu zostali nagrodzeni w przerwie meczu Lech Poznań - Piast Gliwice.

Światowo

Co roku dzięki Wam koszulki, szaliki, bluzy, a nawet ręczniki z herbem Kolejorza pojawiają się na tle najpiękniejszych i wyjątkowych miejsc na Świecie. Po ubiegłorocznych wakacjach dostaliśmy od Was niebiesko-białe zdjęcia z m.in. Arizony, Sri Lanki, Dubaju, New Jersey, Rio de Janeiro, Maroka, Grecji, Walii, Paryża, jak i ze zdecydowanie bliższych Kołobrzegu czy Rewala. Śmiało możemy powiedzieć, że podczas trzynastu edycji konkursu zjeździliśmy z Wami cały glob.

Like it

Jak zostali wybrani zwycięzcy? Zdjęcia które do nas dotarły zostały opublikowane na profilu Lecha na Facebooku, a zasada była prosta. Kto zbierze najwięcej like'ów, ten wygrywa. Bezkonkurencyjnie najbardziej podobało Wam się zdjęcie Piotra Baranowskiego z Pyrlandią nad przestworzami Kanionu Kolorado, które polubiło prawie 4,5 tysiąca osób. Kolejne miejsca zajęli Mateusz Danielski i trzech małych Peruwiańczyków trzymających szalik, a także Piotr Płonkiewicz w bluzie Kolejorza w polskich górach.

Nagrody

Zwycięzcy zostali nagrodzeni podczas sobotniego meczu z Piastem Gliwice. Piotr Reiss wręczył im zestawy ufundowane przez firmę Winmar i oczywiście KKS Lech Poznań. Niebiesko-białe gadżety, kamera sportowa, torba na aparat, dysk zewnętrzny oraz oprawione zdjęcia trafiły do autorów wybranych przez Was fotografii. Już teraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach Wakacyjnego Konkursu.

Pierwsze miejsce Piotr Baranowski

Drugie miejsce: Mateusz Danielski

Trzecie miejsce: Piotr Płonkiewicz

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij