2014-04-26 00:00 Jakub Szymczak, fot. Marcin Bukowski

W Środzie bez Burica, ale z posiłkami

Dziś o godzinie 16:00 kolejne spotkanie ligowe rozegrają rezerwy Lecha Poznań. Dostępu do bramki drugiej drużyny Kolejorza miał bronić Jasmin Burić. Niestety plany poznańskich szkoleniowców pokrzyżowała kontuzja Bośniaka.

Dziś o godzinie 16:00 kolejne spotkanie ligowe rozegrają rezerwy Lecha Poznań. Dostępu do bramki drugiej drużyny Kolejorza miał bronić Jasmin Burić. Niestety plany poznańskich szkoleniowców pokrzyżowała kontuzja Bośniaka.

Jasmin niedawno uporał się z poważną kontuzją, która zabrała mu niemal cały sezon. Zagrał w poprzednim spotkaniu rezerw, wystąpił również w sparingowym meczu z Wartą. Wydawało się, że już niebawem Burić będzie brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej, ale na przeszkodzie stanął wybity palec. Nie jest to poważny uraz, jednak Bośniaka czeka teraz dwutygodniowa przerwa w treningach.

Miejsce Burica w zespole prowadzonym przez Patryka Kniata zajmie zapewne Maciej Gostomski, który ostatnio przegrywa rywalizację o miejsce w pierwszej drużynie z Krzysztofem Kotorowskim. Oprócz niego szansę na grę przeciwko Polonii Środa Wielkopolska mają Paulus Arajuuri, Dimitrije Injac, Szymon Zgarda oraz Dawid Kownacki.

Kadra Lecha II na mecz z Polonią:

Bramkarze: Maciej Gostomski, Kamil Czapla

Obrońcy: Paulus Arajuuri, Wiktor Witt, Tomasz Dejewski, Grzegorz Rogala, Franciszek Siwek, Emil Szczupakowski

Pomocnicy: Dimitrije Injac, Szymon Zgarda, Dawid Michniewicz, Michał Jakóbowski, Piotr Fontowicz, Maciej Orłowski, Mariusz Woźniak

Napastnicy: Dawid Kownacki, Mateusz Klichowicz, Ernest Graś

Następne mecze

Sobota 23.09 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Stal Mielec
Czwartek 28.09 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij