2014-05-27 00:00 Łukasz Borowicz

W środę czas pożegnań

Przyjdź na środowy mecz i podziękuj z nami dwóm piłkarzom za ich wkład w historię Kolejorza. Przed spotkaniem Lech Poznań – Ruch Chorzów nastąpi symboliczne podziękowanie za grę Manuelowi Arboledzie i Dimitrije Injacowi.

Przyjdź na środowy mecz i podziękuj z nami dwóm piłkarzom za ich wkład w historię Kolejorza. Przed spotkaniem Lech Poznań – Ruch Chorzów nastąpi symboliczne podziękowanie za grę Manuelowi Arboledzie i Dimitrije Injacowi.

Koniec przygody Manu

Manuel Arboleda trafił do Kolejorza latem 2008 roku. Był jedną z wiodących postaci drużyny w pierwszych latach gry przy Bułgarskiej. Z Lechem zdobył Mistrzostwo Polski, Puchar Polski i Superpuchar Polski. Na swoim koncie zapisał też pamiętne mecze w europejskich pucharach, między innymi pamiętny z Austrią Wiedeń, który otworzył nam drogę na Stary Kontynent.

Drugie pożegnanie z Dimą

Dimitrije Injac jest obcokrajowcem, który zanotował najwięcej w historii występów w barwach Lecha Poznań. Na Bułgarskiej pojawił się wiosną 2007 roku i szybko stał się mocnym ogniwem drużyny, z którym zdobywał te same trofea co Arboleda. Po pięciu sezonach nie przedłużył jednak kontraktu i przeniósł się do Polonii Warszawa. Po roku z Konwiktorskiej wrócił do Poznania, wystąpił w 7 meczach na boisku spędzając w sumie 270 minut.

Ceremonia przed meczem

Wygasające 30 czerwca kontrakty obu piłkarzy po sezonie nie zostaną przedłużone. Ostatni mecz w obecnych rozgrywkach, jaki Lech rozegra przy Bułgarskiej będzie zatem okazją do podziękowania zasłużonym zawodnikom za ich grę i wkład w historię klubu. Spotkajmy się przy Bułgarskiej i nagrodźmy Kolumbijczyka i Serba brawami. Mecz Lech – Ruch w środę o godzinie 20:30.

Następne mecze

Środa 24.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Legia Warszawa
Sobota 27.04 godz.18:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij