2016-05-18 14:12 Mateusz Szymandera fot. Adam Ciereszko

Volkov i Sisi odchodzą z Lecha

Vladimir Volkov i Sisi nie przedłużą wygasających kontraktów z Kolejorzem. Obaj piłkarze nie będą reprezentowali niebiesko-białych w przyszłym sezonie.

Vladimir Volkov i Sisi nie przedłużą wygasających kontraktów z Kolejorzem. Obaj piłkarze nie będą reprezentowali niebiesko-białych w przyszłym sezonie.

Do zespołu Lecha trafili w styczniu tego roku. Sisi związał się z klubem półrocznym kontraktem z opcja jego przedłużenia, natomiast Volkov został wypożyczony na sześć miesięcy z belgijskiego Mechelen. Obaj zawodnicy mają umowy obowiązujące do 30 czerwca. Nie będą musieli jednak pojawiać się w klubie po urlopach, które kończą się 12 czerwca. Dzień później lechici rozpoczną przygotowania do nowego sezonu.

Volkov w barwach Kolejorza zadebiutował 14 lutego w spotkaniu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Łącznie wystąpił w ośmiu spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę. Sisi pierwszy raz w barwach Lecha zagrał tydzień później niż Volkov. Wystąpił łącznie w pięciu spotkaniach.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij