2019-05-02 11:12 Mateusz Jarmusz

Twój Kolejorz. Ponownie wyraź swoją opinię o Lechu

Udostępniona została ankieta skierowana do kibiców Lecha Poznań. Wspólnie z firmą Sport Analytics chcemy poznać opinie fanów Kolejorza na temat funkcjonowania poszczególnych sfer klubu.

Ankieta "Twój Kolejorz. Wyraź swoją opinię o Lechu" po raz czwarty została przygotowana we współpracy z niezależną firmą zajmującą się badaniem rynku w branży sportowej (Sport Analytics) i po konsultacjach z kibicami. W naszym badaniu pytamy o bardzo wiele kwestii związanych z kibicowaniem Kolejorzowi. To m.in. oferta biletowa, częstotliwość przychodzenia na mecze, świadomość akcji organizowanych przez klub, czy choćby ocena asortymentu oferowanego w klubowym sklepie.

Badanie zostanie przeprowadzone na reprezentatywnej próbie kibiców Klubu. Dobór próby: warstwowo-proporcjonalny. Jednostką analizy będziecie Wy, kibice, a kwotami w przedmiotowym badaniu będą płeć i wiek. Ankieta zawiera 50 pytań, ale jeśli kibic z różnych przyczyn przerLinkLinkwie odpowiadanie, będzie mógł do niej wrócić.

- Badanie jest powtórzeniem ankiety, którą proponowaliśmy kibicom w poprzednich latach. Dane uzyskane w ten sposób dały nam możliwość dowiedzenia się np. jak zmienia się czas przebywania kibiców na stadionie przed meczem, czy w czyim towarzystwie pojawiają się oni na spotkaniach rozgrywanych na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Ankieta ta da nam również możliwość porównania, jak zmieniło się postrzeganie poszczególnych sfer funkcjonowania klubu w przeciągu ostatnich czterech lat - mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu promocji i reklamy Lecha Poznań. - Najważniejszy dla nas jest komfort i ten komfort kibica będziemy starali się ponownie zmierzyć. Chcemy, by ankieta była czytelna dla każdego fana Kolejorza - dodaje.

Sport Analytics po zakończeniu badania dostarczy ogólne podsumowanie ankiety do klubu, które zostanie też opublikowane na stronie internetowej Kolejorza jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2019/20. W ramach podziękowania za czas poświęcony naszej ankiecie, spośród wszystkich uczestników rozlosowane zostanie piętnaście nagród rzeczowych: pięć sezonowych karnetów oraz dziesięć voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach klubowych. Losowanie odbędzie się po zakończeniu zbierania danych.

Ankietę znajdziesz tutaj >>> Ankieta aktywna będzie do poniedziałku, 20 maja, czyli do zakończenia obecnego sezonu. Zapraszamy do udziału i już bardzo dziękujemy za Twój głos!

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij