2014-03-24 00:00 Jakub Szymczak, fot. Przemysław Szyszka

Trzech lechitów powołanych do kadry do lat 16

W gronie 18 powołanych znaleźli się Jan Andrzejewski, Krystian Bielik oraz Krystian Wojdak, którzy na co dzień podnoszą swoje umiejętności w Akademii Lecha Poznań.

Trener Robert Wójcik ogłosił kadrę reprezentacji Polski do lat 16 na towarzyski mecz z Włochami. Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia w Mediolanie. Zostanie poprzedzone zgrupowaniem w Ciechanowie, które rozpocznie się 4 kwietnia. W gronie 18 powołanych znaleźli się Jan Andrzejewski, Krystian Bielik oraz Krystian Wojdak, którzy na co dzień podnoszą swoje umiejętności w Akademii Lecha Poznań.

Polska U-16:

Paweł Kaczmarczyk, Przemysław Mystkowski, Bartłomiej Żynel (wszyscy Jagiellonia Białystok), Jan Andrzejewski, Krystian Bielik, Kacper Wojdak (wszyscy Lech Poznań), Grzegorz Aftyka, Miłosz Hołownia, Miłosz Szczepański (wszyscy Legia Warszawa), Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Marcin Listkowski, Kamil Wojtkowski (obaj Pogoń Szczecin), Michał Domański (Stal Mielec), Ernest Dzięcioł, Dominik Prusaczek (obaj UMKS Piaseczno), Leon Jankowski (Wisła Kraków), Paweł Witsanko (Zagłębie Lubin), Hubert Adamczyk (Zawisza Bydgoszcz)

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij