2022-08-10 20:16 Adrian Garbiec , fot. Przemysław Szyszka

Trening i konferencja prasowa Vikingura

Vikingur już w poniedziałek przyleciał do Polski i przygotowuje się do czwartkowego rewanżu z Lechem Poznań. Islandczycy mają za sobą konferencję prasową oraz oficjalny trening, który odbył się na głównej płycie boiska.

- Nasz sposób gry to jest wysoki pressing, agresywna gra i w ten sposób będziemy jutro starali się zagrać. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że będziemy musieli znosić bardzo intensywne ataki Lecha Poznań od pierwszych minut. Nasza obrona będzie musiała prezentować się perfekcyjnie, żeby te ataki nie skończyły się utratą gola – mówi trener Vikingura, Arnar Gunnlaugsson.

Następne mecze

Czwartek 06.10 godz.18:45
Lech Poznań
vs |
Hapoel Beer Szewa
Niedziela 09.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Radomiak Radom

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij