2018-12-16 20:37 Lilianna Szymczak , fot. Przemysław Szyszka

Trenerzy po meczu Zagłębie Sosnowiec - Lech

W odmiennych nastrojach po spotkaniu byli szkoleniowcy obu drużyn, chociaż obaj podobnie ocenili przebieg niedzielnego meczu. W nich Lech Poznań pokonał Zagłębie Sosnowiec aż 6:0.

Adam Nawałka (trener Lecha Poznań):

Wynik wskazywałby, że było to lekkie, łatwe i przyjemne zwycięstwo, przyjemny mecz. Chcę jednak zaznaczyć, że było zupełnie inaczej. W pierwszej połowie mieliśmy dużo kłopotów, ale dzięki konsekwentnej grze doprowadziliśmy do tego, że w drugiej części meczu nasza dominacja była bezwzględna. Dlatego właśnie wygraliśmy to spotkanie. Zawodnicy zostawili dużo zdrowia, grali konsekwentnie, z dużą determinacją, grali do ostatniego gwizdka.

Pomimo tak wysokiego wyniku dla nas, Zagłębie szczególnie na początku meczu, prezentowało się dobrze i stworzyło sobie kilka dogodnych sytuacji. W piłce nożnej liczy się jednak końcowy wynik. My się z niego cieszymy i przygotowujemy się do ostatniego spotkania z Wisłą Kraków.

W tej chwili nie mamy żadnych szczegółowych informacji dotyczących Jasmina Buricia. Na razie lekarz udał się z bramkarzem do szpitala i czekamy na wyniki badań.

Valdas Ivanauskas (trener Zagłębia Sosnowiec):

Każdy widział to spotkanie i wie, że wyszło tak, jak zawsze. Mieliśmy swoje szanse w pierwszej połowie, ale zawodnicy - chociaż wiedzieli co robią źle - nie potrafili nic zmienić w swojej skuteczności. Lech zdobył wtedy dwie bramki. My nie graliśmy źle i wynik do przerwy mógł być zupełnie inny. Druga część meczu była już zupełnie inna. Akceptujemy wynik, bierzemy to na klatę. Czeka nas ciężka praca, trudno cokolwiek powiedzieć.

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij