2018-12-21 23:21 Karol Szumlicz , fot. Adam Jastrzębowski

Trenerzy po meczu Wisła Kraków - Lech

Szkoleniowcy obu drużyn podkreślali klasę swoich zespołów i zgodnie uznali, że było to trudne spotkanie dla obu stron. Trener Lecha Poznań, Adam Nawałka pogratulował również swojej drużynie konsekwencji w grze i walki aż do ostatniego gwizdka.

Adam Nawałka (trener Lecha Poznań):

Trudny mecz. Kluczem do zwycięstwa była konsekwencja. Zawodnicy bardzo dużo serca włożyli w to spotkanie. Należą im się brawa, właśnie za upór do ostatniego gwizdka. Czasem sytuacja tego wymaga, że trzeba bardzo dużo zdrowia zostawić, dużo serducha. Dzisiaj moja drużyna w ten sposób rozegrała mecz. Wisła Kraków postawiła bardzo trudne warunki, ale spodziewaliśmy się tego. Jest to zespół bardzo dobrze zorganizowany, grają ciekawy futbol, mają pomysł na grę. To my cieszymy się dzisiaj z trzech punktów, natomiast Wiśle życzę powodzenia. Jeżeli w ekstraklasie grają mocne drużyny, to pomaga to we wzroście poziomu całej ligi.

Maciej Stolarczyk (trener Wisły Kraków):

Chciałbym rozpocząć od końca spotkania. To co się po nim działo, to chwile, których się nie zapomina. Chodzi mi oczywiście o podziękowania od kibiców, o szacunek, który oddali zespołowi. Myślę, że to było pokłosie tego co drużyna pokazał w okresie tych trudnych miesięcy dla klubu. Jeśli chodzi o samo spotkanie, to zdawaliśmy sobie sprawę, że Lech wrócił na właściwe tory, czyli stał się drużyną zwycięską, stał się ekipą poukładaną. Wiedzieliśmy, że niewiele trzeba, żeby strzelił gola i tak też się stało. Myślę, że to był taki mecz na remis, ale mieliśmy swoje okazje i mogliśmy również zdobyć bramkę. Lech pokazał klasę, gratuluję zwycięstwa rywalom.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij