2017-08-27 17:39 Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Trenerzy po meczu Lech - Arka

Radości po zwycięstwie nad Arką Gdynia nie krył szkoleniowiec Lecha Poznań, Nenad Bjelica. Trener Kolejorza pogratulował swojemu zespołowi gry w niedzielnym spotkaniu.

Leszek Ojrzyński (trener Arki Gdynia):

Gdyby nie było stałych fragmentów gry to byśmy nie przegrali tego spotkania. Gole straciliśmy po stałych fragmentach, które sami sobie sprawiliśmy. Do bramki Gajosa graliśmy nieźle, Lech nie miał żadnych okazji i ta pewność siebie w grze nas trochę poniosła. Na Kolejorza to dosyć niebezpieczne, bo mieliśmy wiele strat piłki. Jesteśmy bardzo niezadowoleni, musimy przeanalizować ten mecz.

Byliśmy zbyt pewni siebie o czym powiedziałem chłopakom w szatni. Trzeba pokory, szacunku, a tego nam dzisiaj zabrakło. Jest przerwa na kadrę, okres na pracę mamy teraz trochę dłuższy.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań):

Zasłużenie wygraliśmy. Cały mecz kontrolowaliśmy, nawet grając w osłabieniu. Widać, że drużyna dobrze pracowała w defensywie, nie pamiętam żadnej sytuacji Arki. Ta dwutygodniowa praca pokazuje, że możemy grać ładnie i strzelać gole. Teraz idziemy dalej, chcieliśmy wygrać mecz z Arką i mamy dobrą serię w lidze.

Gratuluję całemu zespołowi dobrej gry. Do czwartku zawodnicy mają wolne, ale potem wracamy do ciężkiej pracy i ćwiczymy dalej swoje automatyzmy.

Następne mecze

Czwartek 12.07 godz.00:00
Lech Poznań
vs |
Gandzasar Kapan
Czwartek 19.07 godz.00:00
Gandzasar Kapan
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
 
mail: lech@lechpoznan.pl

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij