2020-01-26 16:11 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Transmisja z treningu lechitów

Skorzystaj z przywileju płynącego z uczestnictwa w programie LECHICI i śledź trening niebiesko-białych na zgrupowaniu w Belek. Już w poniedziałek, o godzinie 9:30, rozpoczniemy transmisję pierwszych trzydziestu minut treningu Kolejorza.

Od zeszłej niedzieli Lech Poznań przebywa na zgrupowaniu w tureckim Belek W poniedziałek piłkarze Dariusza Żurawia odbędą ostatnie sesje treningowe przed powrotem do Polski. Trzydziestominutową relację z zajęć Kolejorza przeprowadzi rzecznik prasowy Maciej Henszel, a razem z nim bieżące tematy będą komentowali zaproszeni goście.

Jesteś ciekawy, na jakim etapie przygotowań są zawodnicy trenera Dariusza Żurawia? Wystarczy członkostwo w programie LECHICI. Zarejestruj się bądź zaloguj się na swoje konto, by skorzystać z możliwości obejrzenia transmisji dostępnej na naszej stronie internetowej. Brzmi skomplikowanie? Wcale tak nie jest. Kliknij news z relacją, wpisz swoje dane z programu i gotowe! Teraz sam możesz ocenić jak wyglądają treningi na zgrupowaniu.

Warto dołączyć do programu LECHICI! Oferuje on szereg korzyści, których zakres stale się powiększa. Aby zyskać dostęp do materiałów z obozu w tureckim Belek - ale i nie tylko - wystarczy rejestracja, która trwa zaledwie kilka minut.

Następne mecze

Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań
Sobota 17.10 godz.00:00
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij