2018-01-12 14:02 Mateusz Szymandera , fot. Przemysław Szyszka

Tomasik dołączył do drużyny

W czwartek Piotr Tomasik podpisał kontrakt z Lechem, a już następnego dnia miał okazję trenować z nowymi kolegami. Pierwsze dni nowego obrońcy będą bardzo aktywne. Kilka treningów, mecz kontrolny i wyjazd na zgrupowanie.

30-letni defensor, który przeniósł się do stolicy Wielkopolski z Jagiellonii Białystok, ma wzmocnić rywalizację na boku obrony. Tuż po transferze będzie miał okazję dobrze poznać innych zawodników siedmiokrotnych mistrzów Polski, gdyż sztab szkoleniowy zaplanował na piątek i sobotę po dwa treningi.

- Przy pierwszym wejściu do szatni zawsze jest lekki stres. Mam nadzieję, że szybko się zaklimatyzuje w drużynie, wszyscy dobrze mnie przyjęli. Wierzę, że nasza współpraca będzie wyglądała bardzo dobrze. Chcę się szybko wkomponować w zespół i na tym bardzo mi zależy - przyznaje nowy lechita.

Od czwartkowego przyjazdu na Bułgarską Tomasik nie krył zadowolenia możliwością przenosin do drużyny Kolejorza. Być może już w niedzielę zawodnik urodzony w Krakowie zadebiutuje w niebiesko-białych barwach. Piłkarze Lecha w samo południe rozegrają sparing z Polonią Środa Wielkopolska, a kolejnego dnia wylecą na zgrupowanie do Turcji.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij