2019-03-22 15:48 Karol Szumlicz , fot. Przemysław Szyszka

"To był bardzo pożyteczny czas"

- To był dla nas bardzo pożyteczny czas - tak podsumowuje krótkie, trzydniowe zgrupowanie trener Kolejorza, Adam Nawałka. Ostatniego dnia obozu lechici zmierzyli się w sparingu z Miedzią Legnica, a spotkanie to zakończyło się bezbramkowym remisem.

W hotelu Remes w Opalenicy piłkarze Lecha Poznań oraz sztab szkoleniowy spędzili trzy ostatnie dni. Taki wyjazd był możliwy ze względu na trwającą przerwę w rozgrywkach ligowych. Krótkie zgrupowanie było więc okazją do intensywnej pracy i przećwiczenia różnych wariantów taktycznych.

- Zajęcia były bardzo intensywne, zakończyliśmy je grą kontrolną z Miedzią Legnica. Praktycznie wszyscy zawodnicy dostali szansę w tym meczu, zagrało w nim również dużo młodzieży, która została przez nas zaproszeni na to krótkie zgrupowanie - mówi trener Adam Nawałka.

Po zakończonym spotkaniu lechici wrócą do Poznania i rozpoczną kolejny etap przygotowań. Najbliższy mikrocykl będzie już podporządkowany najbliższemu spotkaniu w Kielcach. - Jesteśmy odpowiednio zmotywowani do pracy, do tego co jest przed nami. Z dużym optymizmem patrzymy na następny tydzień, który również zapowiada się pracowicie, aż do spotkania z Koroną Kilece. To starcie jest dla nas najważniejsze, jeżeli chodzi o cele szkoleniowe - dodaje trener Kolejorza.

Lech Poznań następne spotkanie w Lotto Ekstraklasie rozegra w sobotę, 29 marca o godzinie 20:30 w Kielcach. Rywalem będzie miejscowa Korona.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij