2014-06-17 00:00 Bartosz Aleksandrowicz / fot. Adam Ciereszko

Testy zaliczone, Jevtić graczem Lecha

Darko Jevtić przeszedł testy medyczne w klinice Rehasport i oficjalnie został graczem Lecha.

Darko Jevtić przeszedł testy medyczne w klinice Rehasport i oficjalnie został graczem Lecha.

Szwajcar serbskiego pochodzenia zjawił się w Poznaniu w poniedziałek i rozpoczął badania w klinice Rehasport. Dziś po godzinie 11 wziął udział w pierwszym treningu niebiesko-białych przy Bułgarskiej, a po południu przeszedł drugą część badań. Po godzinie 18 klub otrzymał ostatnie wyniki, z których jednoznacznie wynika, że nie ma zdrowotnych przeciwwskazań do zatrudnienia pomocnika. Tym samym Jevtić oficjalnie stał się graczem Kolejorza.

Przypomnijmy, że zawodnik został wypożyczony na rok z zespołu mistrza Szwajcarii, FC Basel. Helweci zagwarantowali sobie możliwość ściągnięcia gracza z powrotem za pół roku. W umowie nie ma natomiast klauzuli pierwokupu, ponieważ kontrakt Jevticia z Basel wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij