2013-06-12 00:00 Lech Poznań

Terminarz T-Mobile Ekstraklasy 2013-2014

Ekstraklasa SA przedstawiła terminarz spotkań T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013/2014. Lech sezon rozpocznie wyjazdem do Chorzowa, gdzie zmierzy się z miejscowym Ruchem. W 2. kolejce poznaniacy podejmą beniaminka - Cracovię.

Do końca roku rozegranych zostanie 21 kolejek. W 10 z nich piłkarze Kolejorza grać będą w roli gospodarza. Tej jesieni na Bułgarską przyjadą oprócz wspomnianej wcześniej Cracovii: Korona Kielce, Zawisza Bydgoszcz, Pogoń Szczecin, Widzew Łódź, Legia Warszawa, Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, Zagłębie Lubin i Wisła Kraków.

Terminarz rundy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013/2014
(podstawowy termin sobotni) 

1.kolejka - 20 lipca     Ruch Chorzów Lech Poznań Cracovia Piast Gliwice Lechia Gdańsk Podbeskidzie Bielsko-Biała Legia Warszawa Widzew Łódź Wisła Kraków Górnik Zabrze Korona Kielce Śląsk Wrocław Zawisza Bydgoszcz Jagiellonia Białystok KGHM Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin     2.kolejka - 27 lipca     Ruch Chorzów Lechia Gdańsk Korona Kielce Wisła Kraków Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin Legia Warszawa Widzew Łódź Zawisza Bydgoszcz Piast Gliwice KGHM Zagłębie Lubin Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Zabrze Lech Poznań Cracovia     3.kolejka - 3 sierpnia     Cracovia Ruch Chorzów Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok Legia Warszawa Podbeskidzie Bielsko-Biała KGHM Zagłębie Lubin Lech Poznań Górnik Zabrze Piast Gliwice Widzew Łódź Korona Kielce Zawisza Bydgoszcz Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław Wisła Kraków     4.kolejka - 10 sierpnia     Ruch Chorzów Legia Warszawa Lechia Gdańsk Cracovia Wisła Kraków Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław Widzew Łódź Górnik Zabrze Piast Gliwice Zawisza Bydgoszcz Podbeskidzie Bielsko-Biała KGHM Zagłębie Lubin Lech Poznań Korona Kielce     5.kolejka - 24 sierpnia     Legia Warszawa Lechia Gdańsk KGHM Zagłębie Lubin Cracovia Górnik Zabrze Ruch Chorzów Korona Kielce Piast Gliwice Zawisza Bydgoszcz Podbeskidzie Bielsko-Biała Śląsk Wrocław Widzew Łódź Wisła Kraków Lech Poznań Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin     6.kolejka - 31 sierpnia     Ruch Chorzów KGHM Zagłębie Lubin Cracovia Legia Warszawa Lechia Gdańsk Górnik Zabrze Pogoń Szczecin Wisła Kraków Widzew Łódź Jagiellonia Białystok Piast Gliwice Śląsk Wrocław Podbeskidzie Bielsko-Biała Korona Kielce Lech Poznań Zawisza Bydgoszcz     7.kolejka - 14 września     Górnik Zabrze KGHM Zagłębie Lubin Korona Kielce Legia Warszawa Zawisza Bydgoszcz Cracovia Śląsk Wrocław Lech Poznań Wisła Kraków Piast Gliwice Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk Widzew Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała     8.kolejka - 21 września     Ruch Chorzów Śląsk Wrocław Cracovia Wisła Kraków Lechia Gdańsk Zawisza Bydgoszcz Legia Warszawa Górnik Zabrze KGHM Zagłębie Lubin Korona Kielce Piast Gliwice Widzew Łódź Podbeskidzie Bielsko-Biała Jagiellonia Białystok Lech Poznań Pogoń Szczecin     9.kolejka - 25 września (środa)     Korona Kielce Górnik Zabrze Zawisza Bydgoszcz KGHM Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław Cracovia Wisła Kraków Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok Legia Warszawa Pogoń Szczecin Podbeskidzie Bielsko-Biała Widzew Łódź Ruch Chorzów Piast Gliwice Lech Poznań     10.kolejka - 28 września     Ruch Chorzów Wisła Kraków Cracovia Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk Korona Kielce Legia Warszawa Śląsk Wrocław KGHM Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze Zawisza Bydgoszcz Podbeskidzie Bielsko-Biała Piast Gliwice Lech Poznań Widzew Łódź     11.kolejka - 5 października     Zawisza Bydgoszcz Korona Kielce Śląsk Wrocław KGHM Zagłębie Lubin Wisła Kraków Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Cracovia Pogoń Szczecin Górnik Zabrze Widzew Łódź Lechia Gdańsk Piast Gliwice Ruch Chorzów Podbeskidzie Bielsko-Biała Lech Poznań     12.kolejka - 19 października     Ruch Chorzów Pogoń Szczecin Cracovia Podbeskidzie Bielsko-Biała Lechia Gdańsk Lech Poznań Legia Warszawa Piast Gliwice KGHM Zagłębie Lubin Widzew Łódź Górnik Zabrze Śląsk Wrocław Korona Kielce Jagiellonia Białystok Zawisza Bydgoszcz Wisła Kraków     13.kolejka - 26 października     Śląsk Wrocław Zawisza Bydgoszcz Wisła Kraków KGHM Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze Pogoń Szczecin Korona Kielce Widzew Łódź Cracovia Piast Gliwice Lechia Gdańsk Podbeskidzie Bielsko-Biała Ruch Chorzów Lech Poznań Legia Warszawa     14.kolejka - 30 października (środa)     KGHM Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk Górnik Zabrze Cracovia Korona Kielce Ruch Chorzów Zawisza Bydgoszcz Legia Warszawa Śląsk Wrocław Podbeskidzie Bielsko-Biała Wisła Kraków Widzew Łódź Jagiellonia Białystok Lech Poznań Pogoń Szczecin Piast Gliwice     15.kolejka - 2 listopada     Ruch Chorzów Zawisza Bydgoszcz Cracovia Korona Kielce Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław Legia Warszawa KGHM Zagłębie Lubin Widzew Łódź Pogoń Szczecin Piast Gliwice Jagiellonia Białystok Podbeskidzie Bielsko-Biała Wisła Kraków Lech Poznań Górnik Zabrze     16. kolejka - 9 listopada     Lech Poznań Ruch Chorzów Piast Gliwice Cracovia Podbeskidzie Bielsko-Biała Lechia Gdańsk Widzew Łódź Legia Warszawa Górnik Zabrze Wisła Kraków Śląsk Wrocław Korona Kielce Jagiellonia Białystok Zawisza Bydgoszcz Pogoń Szczecin KGHM Zagłębie Lubin     17. kolejka - 23 listopada     Lechia Gdańsk Ruch Chorzów Wisła Kraków Korona Kielce Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław Legia Warszawa Pogoń Szczecin Zawisza Bydgoszcz Widzew Łódź KGHM Zagłębie Lubin Piast Gliwice Górnik Zabrze Podbeskidzie Bielsko-Biała Cracovia Lech Poznań     18. kolejka - 30 listopada     Ruch Chorzów Cracovia Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk Podbeskidzie Bielsko-Biała Legia Warszawa Lech Poznań KGHM Zagłębie Lubin Piast Gliwice Górnik Zabrze Korona Kielce Widzew Łódź Pogoń Szczecin Zawisza Bydgoszcz Wisła Kraków Śląsk Wrocław     19. kolejka - 4 grudnia (środa)     Legia Warszawa Ruch Chorzów Cracovia Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok Wisła Kraków Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin Górnik Zabrze Widzew Łódź Zawisza Bydgoszcz Piast Gliwice KGHM Zagłębie Lubin Podbeskidzie Bielsko-Biała Korona Kielce Lech Poznań     20. kolejka - 7 grudnia     Lechia Gdańsk Legia Warszawa Cracovia KGHM Zagłębie Lubin Ruch Chorzów Górnik Zabrze Piast Gliwice Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała Zawisza Bydgoszcz Widzew Łódź Śląsk Wrocław Lech Poznań Wisła Kraków Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok     21. kolejka - 14 grudnia     KGHM Zagłębie Lubin Ruch Chorzów Legia Warszawa Cracovia Górnik Zabrze Lechia Gdańsk Wisła Kraków Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok Widzew Łódź Śląsk Wrocław Piast Gliwice Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała Zawisza Bydgoszcz Lech Poznań     22. kolejka - 15 lutego     KGHM Zagłębie Lubin Górnik Zabrze Legia Warszawa Korona Kielce Cracovia Zawisza Bydgoszcz Lech Poznań Śląsk Wrocław Piast Gliwice Wisła Kraków Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin Podbeskidzie Bielsko-Biała Widzew Łódź     23. kolejka - 22 lutego     Śląsk Wrocław Ruch Chorzów Wisła Kraków Cracovia Zawisza Bydgoszcz Lechia Gdańsk Górnik Zabrze Legia Warszawa Korona Kielce KGHM Zagłębie Lubin Widzew Łódź Piast Gliwice Jagiellonia Białystok Podbeskidzie Bielsko-Biała Pogoń Szczecin Lech Poznań     24. kolejka - 1 marca     Górnik Zabrze Korona Kielce KGHM Zagłębie Lubin Zawisza Bydgoszcz Cracovia Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk Wisła Kraków Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Podbeskidzie Bielsko-Biała Pogoń Szczecin Ruch Chorzów Widzew Łódź Lech Poznań Piast Gliwice     25. kolejka - 8 marca     Wisła Kraków Ruch Chorzów Pogoń Szczecin Cracovia Korona Kielce Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław Legia Warszawa Jagiellonia Białystok KGHM Zagłębie Lubin Zawisza Bydgoszcz Górnik Zabrze Piast Gliwice Podbeskidzie Bielsko-Biała Widzew Łódź Lech Poznań     26. kolejka - 15 marca     Korona Kielce Zawisza Bydgoszcz KGHM Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław Legia Warszawa Wisła Kraków Cracovia Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze Pogoń Szczecin Lechia Gdańsk Widzew Łódź Ruch Chorzów Piast Gliwice Lech Poznań Podbeskidzie Bielsko-Biała     27. kolejka - 22 marca     Pogoń Szczecin Ruch Chorzów Podbeskidzie Bielsko-Biała Cracovia Lech Poznań Lechia Gdańsk Piast Gliwice Legia Warszawa Widzew Łódź KGHM Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok Korona Kielce Wisła Kraków Zawisza Bydgoszcz     28. kolejka - 26 marca/29 marca     Zawisza Bydgoszcz Śląsk Wrocław KGHM Zagłębie Lubin Wisła Kraków Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok Korona Kielce Pogoń Szczecin Cracovia Widzew Łódź Lechia Gdańsk Piast Gliwice Ruch Chorzów Podbeskidzie Bielsko-Biała Legia Warszawa Lech Poznań     29. kolejka - 29 marca/5 kwietnia     Lechia Gdańsk KGHM Zagłębie Lubin Cracovia Górnik Zabrze Ruch Chorzów Korona Kielce Legia Warszawa Zawisza Bydgoszcz Podbeskidzie Bielsko-Biała Śląsk Wrocław Widzew Łódź Wisła Kraków Lech Poznań Jagiellonia Białystok Piast Gliwice Pogoń Szczecin     30. kolejka - 5 kwietnia/12 kwietnia      Zawisza Bydgoszcz Ruch Chorzów Korona Kielce Cracovia Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk KGHM Zagłębie Lubin Legia Warszawa Pogoń Szczecin Widzew Łódź Jagiellonia Białystok Piast Gliwice Wisła Kraków Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Zabrze Lech Poznań

Terminarz rundy finałowej T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013/2014


Przed rozpoczęciem rundy finałowej znany będzie terminarz poszczególnych meczów, w zależności od miejsca zajętego przez daną drużynę w rundzie zasadniczej.


Grupa A:                                           Grupa B        

31 kolejka: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7             31 kolejka: 9-14, 10-13, 11-16, 12-15

32 kolejka: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3             32 kolejka: 16-9; 13-12; 14-10; 15-11

33 kolejka: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6             33 kolejka: 9-13; 12-16; 10-15; 11-14

34 kolejka: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6             34 kolejka: 15-9; 11-13; 16-10; 12-14

35 kolejka: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8             35 kolejka: 9-11; 13-15; 10-12; 14-16

36 kolejka: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5             36 kolejka: 12-9; 10-11; 14-15; 16-13

37 kolejka: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8             37 kolejka: 9-10; 11-12; 13-14; 15-16

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij