2023-08-11 13:42 Adrian Garbiec , fot. Michał Jakubowski

Sztab szkoleniowy Lecha Poznań UAM

Lech Poznań UAM w przyszłym tygodniu rozpocznie zmagania w pierwszej lidze. Niebiesko-białe na starcie zmierzą się z SWD Wodzisław Śląski, a mecz ten odbędzie się w niedzielę, 20 sierpnia. Jeśli chodzi o sztab Kolejorza, to został uformowany on podczas poprzednich rozgrywek i nie zmienił się na nadchodzący sezon.

Lechitki mają za sobą fantastyczny sezon. Niebiesko-białe pewnie wygrały drugą ligę i zaliczyły tym samym drugi awans z rzędu. Piłkarki ze stolicy Wielkopolski poniosły tylko jedną porażkę i z przewagą ośmiu punktów wyprzedziły Nowy Świt Górzno. Nic więc dziwnego, że w sztabie szkoleniowym nie doszło do żadnych roszad.

Trenerką Lecha Poznań UAM jest Alicja Zając, której asystentem w trakcie ubiegłego sezonu został Stanisław Kubala. Nie zmienił się także szkoleniowiec bramkarek, czyli Kuba Kluźniak. Po odejściu Agnieszki Łusiewicz, fizjoterapeutkami pozostały Joanna Głazowska oraz Weronika Duda. Kierownikiem zespołu jest natomiast Angelika Blumczyńska.

W nadchodzącym sezonie w rozgrywkach czwartej ligi wystartują także rezerwy Lecha Poznań UAM. Trenerką tego zespołu pół roku temu została Natalia Powchowicz, która pracowała w przeszłości z pierwszą drużyną Kolejorza jako asystentka Alicji Zając. Rolę fizjoterapeuty pełnić będzie Michał Szmyt.

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij