2023-01-01 00:00 Lech Poznań

Szczęśliwego Nowego Roku!

Nowy Rok to zawsze nowe wyzwania, a także nowe szanse. To wiele postanowień, to mobilizacja i nadzieja na lepsze jutro. Życzymy Wam, aby był szczęśliwy, okraszony wieloma pięknymi wspomnieniami i brakiem rozczarowań. Byście za rok mogli powiedzieć, że ten mijający był naprawdę dobry i że niczego w nim nie żałujecie.

W nowym, 2023 roku życzymy Wam również wielu powodów do dumy z Kolejorza. By te najbliższe dwanaście miesięcy było zbiorem pięknych chwil, takich jakie miały miejsce w minionym czasie, a może nawet i lepszych. Bądźcie Mistrzami we wszystkim, co robicie i nigdy się nie poddawajcie.

Szczęśliwego Nowego Roku życzą zarząd, pracownicy, piłkarze i sztaby szkoleniowe Lecha Poznań!

Następne mecze

Sobota 23.09 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Stal Mielec
Czwartek 28.09 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij