2017-11-14 13:28 Lilianna Szymczak

Stwórz własne niebiesko-białe gadżety

Startuje platforma internetowa lech.superfans.pl, dzięki której kibice Lecha Poznań, na wybranych niebiesko-białych produktach, mogą stworzyć własny projekt nadruku. Możliwości jakie prezentuje ten internetowy sklep z gadżetami są nowością na rynku.

Na nowopowstałej platformie internetowej lech.superfans.pl dostępny jest szeroki asortyment produktów, m.in. kubki termiczne, poduszki, notatniki czy pudełka śniadaniowe. Wyjątkowe jest to, że na każdym z produktów zamawiający ma możliwość stworzenia własnego projektu nadruku. Możliwości są nieograniczone!

- Kibice Kolejorza mogą korzystać z zaproponowanych szablonów, haseł, dodać dowolny tekst, a nawet narysować własny projekt od podstaw. Dzięki temu każdy produkt staje się wyjątkowy i niepowtarzalny. Niejedna fanka Lecha będzie zadowolona z możliwości umieszczenia na produkcie zdjęcia ulubionego zawodnika. Z kolei wieloletni kibic zapewne zdecyduje się na zdjęcie całej drużyny z herbem i hasłem, którym wspiera Klub przy okazji każdego meczu - mówi Karol Boba, właściciel firmy BK PRO obsługującej sklep.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są więc idealną okazją do spersonalizowania gadżetów Kolejorza. Każdy kibic poznańskiej Lokomotywy będzie zadowolony z upominku specjalnie zaprojektowanym dla niego. Bogata oferta na pewno nie raz zaskoczy każdego kibica, a wykonane produkty - oczywiście według Twojego pomysłu - są świetnym pomysłem na niejeden prezent.

- Właściciel sklepu zapewnia, że asortyment dostępny na stronie będzie stale poszerzany - zauważa Dominik Pempera, Brand Manager Lecha Poznań. - Warto dodać, że Lech jest pierwszą drużyną piłkarską w Polsce, która zapewniła kibicom dostęp do sklepu z tak nieprzeciętnymi upominkami dla fanów - dodaje.

Dostawa produktów odbywa się w ciągu kilku dni roboczych od złożenia zamówienia. Nie warto dłużej czekać - zapraszamy już teraz do personalizowania niebiesko-białych produktów!

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij