2014-02-25 00:00 Justyna Gdowska

Studenckie czwartki na Bułgarskiej

Studencki czwartek tylko w centrum miasta? W klubach, pubach i shotbarach? Od tego tygodnia z legitymacją studencką 50% również przy Bułgarskiej!

Myślisz, że studencki czwartek czeka na Ciebie tylko w centrum miasta? W klubach, pubach i shotbarach? Od tego tygodnia z legitymacją studencką 50% zniżki należy Ci się również przy Bułgarskiej!

Studencki czwartek = studencka cena

Jesteś studentem i mieszkasz w Poznaniu? Na pewno jesteś mistrzem w oszczędzaniu. Dlatego mamy dla Ciebie ofertę obok której nie przejdziesz obojętnie. Od dziś za bilety na mecze Kolejorza, które kupisz w czwartek, zapłacisz tylko połowę ceny. Wcześniejsza zniżka wynosiła 15%. Mecz z Piastem Gliwice już w sobotę, a Ty poczekaj do czwartku i kup bilet >>>

Z promocji możesz skorzystać od północy do północy na kartakibica.lechpoznan.pl, a także w godzinach otwarcia w Kasach INEA Stadionu i wszystkich punktach partnerskich oferujących sprzedaż biletów. Sprawdź, gdzie kupisz bilet w swoim mieście >>>

Aby kupić bilety z rabatem w systemie internetowym należy wysłać skan legitymacji studenckiej na adres bilet@bilety.lechpoznan.pl. Po aktualizacji uprawnień zostanie wysłany mail potwierdzajacy nadanie zniżki.

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij