2016-06-21 13:25 Mateusz Szymandera

Stacje i gierki

Przed wszystkim nad przygotowaniem siłowym pracowali piłkarze Lecha podczas pierwszego zaplanowanego na wtorek treningu. Sztab szkoleniowy trakcie obozu w Kępie koło Sochocina zaplanował cztery tego typu treningi.

Zawodnicy pracowali na 5 stacjach, a na każdej z nich mieli przygotowane po trzy ćwiczenia. Wśród nich było nie tylko podnoszenie ciężarów, ale też uderzenia piłki głową w powietrzu. - Staramy się urozmaicać te zajęcia. Pojawia się w nich również piłka i dlatego zawodnicy lubią te treningi - tłumaczy trener od przygotowania fizycznego Cesar Sanjuan-Szklarz.

To właśnie on wspólnie z trenerem Andrzejem Kasprzakiem odpowiadali za przygotowanie pierwszej części treningu. - Ten etap przygotowań do sezonu jest odpowiedni, żeby przygotować podbudowę mięśniową. Dzięki temu w kolejnym etapie treningów będziemy mogli popracować nad szybkością zawodników - przyznaje trener Sanjuan-Szklarz.

W drugiej części treningu zawodnicy pracowali nad wykończeniem akcji. Wzięli też udział w kilku gierkach treningowych o dużej intensywności. Zawodnicy zostali podzieleni na cztery zespoły, w których rywalizowali o miano najskuteczniejszej drużyny.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij