2019-08-14 14:09 Miłosz Ciekalski , fot. Przemek Szyszka

Środowy trening lechitów

Przygotowując się do kolejnego ligowego meczu piłkarze Lecha Poznań odbyli w środę jedną jednostkę treningową. 

W środowych zajęciach uczestniczyli wszyscy zawodnicy, a rozpoczęły się one o godzinie 10:30. Rozgrzewka została przeprowadzona w salce, a po trzydziestu minutach piłkarze pojawili się na murawie. Dołączyli do trenera Karola Kikuta i dalej przygotowywali mięśnie do większego wysiłku. Robili to na niskich płotkach wymieniając przy tym podania.

W następnej części lechici pracowali nad wydolnością, doskonaląc przy tym komunikację miedzy sobą, koordynację i celność podań. Po wykonaniu wymagającej pracy została zarządzona gra w "dziadka" w kilku grupach.

Finałową fazą był fragment z gierkami. Pierwsza miała miejsce na skróconym polu gry, gdzie piłkarze, zależnie od koloru koszulki, mieli zadanie ofensywne lub defensywne. Przy tym mogli skorzystać z pomocy zawodników, którzy zostali rozlokowani na liniach bocznych i końcowych boiska. Druga rywalizacja odbyła się już na całym polu gry, gdzie piłkarze realizowali założenia taktyczne. Po jej zakończeniu lechici skończyli środowy trening.

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij