2019-08-21 13:36 Miłosz Ciekalski , fot. Przemysław Szyszka

Środowe zajęcia Kolejorza

Drużyna szkoleniowca Dariusz Żurawia przygotowuje się, na obiektach treningowych przy ulicy Bułgarskiej, do ligowego starcia z beniaminkiem PKO Ekstraklasy, Rakowem Częstochowa. Do sobotniego meczu, piłkarze Lecha Poznań będą mieć jeszcze dwie jednostki.

Środowe zajęcia piłkarzy Lecha Poznań stały pod znakiem taktyki. Zawodnicy rozpoczęli je, jak mają w zwyczaju, o godzinie 10:30. Najpierw udali się do salki, gdzie pracowali nad siłą, ]po około trzydziestu minutach pojawili się na boisku.

Murawa na obiektach treningowych przy Bułgarskiej była mocno zroszona z powodu deszczu, który padał od rana. Sprawiło to, że na ćwiczeniach rozgrzewkowych piłka znakomicie "chodziła" przy podaniach. Ten element doskonalili piłkarze, a oprócz tego ćwiczyli koordynację i wyjścia na pozycje.

Jeszcze przed przejściem do głównej części zajęć trener Andrzej Kasprzak przeprowadził krótki, dynamiczny stretching, a następnie zawodnicy dobrali się w dwójki i wymieniali dłuższe podania. W późniejszej fazie sztab szkoleniowy zarządził ćwiczenia taktyczne, które przygotowały lechitów do najbliższego meczu z Rakowem Częstochowa.

Kończąc, piłkarze Kolejorza doskonalili finalizację okazji bramkowych w sytuacjach sam na sam z bramkarzem, jak i po dośrodkowaniach z bocznych sektorów boiska.

Następne mecze

Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 03.03 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij