2020-07-06 06:02 Lech Poznań

Sprzedaż biletów na mecz pucharowy. Promocja -20% 

Trwa sprzedaż biletów na spotkanie Lecha Poznań z Lechią Gdańsk w ramach półfinału Totolotek Pucharu Polski. Posiadacze karnetów, którzy poza biletem dla siebie, mogą zakupić pięć dodatkowych biletów dla najbliższych. Przy nabyciu powyżej trzech, cena każdej z nich zmniejszy się o 20%! 

Zakup biletów jest możliwy tylko po zalogowaniu na stronę biletową >>> Obowiązuje limit nabycia sześciu biletów z jednego konta. Co ważne, wybór miejsca zależy od kibica kupującego wejściówkę. Liczymy na rozsądne wybory tak, by inni sympatycy Kolejorza mogli również kupić bilet.

Posiadacze karnetów, którzy zdecydują się na zakup większej liczby wejściówek na mecz Lecha Poznań z Lechią Gdańsk w ramach półfinału Totolotek Pucharu Polski, otrzymają specjalny rabat. Przy zakupie powyżej trzech biletów w jednej transakcji, cena każdego z nich zmniejszy się o 20%! Zachęcamy więc do wspólnego kibicowania z trybun przy ulicy Bułgarskiej!

Dwa etapy nabywania wejściówek na spotkanie Lecha Poznań z Lechią Gdańsk w ramach półfinału Totolotek Pucharu Polski:

I etap (od środy, 1 lipca od 10:00) - możliwość pobrania biletów mają posiadacze abonamentów: Sezon 2019/20 oraz Wiosna20+Runda Finałowa. Po zalogowaniu i wprowadzeniu danych kibica, system zweryfikuje upoważnienie do pobrania wejściówki na mecz w cenie 0 zł.

Co ważne, karnetowicz może nabyć dodatkowo w jednej transakcji do pięciu biletów dla swoich najbliższych, z którymi dzieli gospodarstwo domowe.

Posiadacze karnetu Wiosna20, mimo że nie mają dostępu do darmowej wejściówki na spotkanie Totolotek Pucharu Polski, to są uprawnieni do pierwszeństwa zakupu biletów w I etapie sprzedaży.

II etap (od piątku, 3 lipca od 12:00) - sprzedaż otwarta pozostałych miejsc dla wszystkich zainteresowanych. Wejściówki na spotkanie pucharowe można kupić od 35 złotych.

---

Przypominamy, że wejściówki będą dostępne WYŁĄCZNIE w formie wydruku samodzielnego lub biletu mobilnego. W związku ze zmienioną organizacją wejścia na mecze, dostosowaną do obowiązujących aktów prawnych, plastikowe karty kibica nie będą obowiązywać! Kupione bilety będą gotowe do pobrania najpóźniej 2 dni przed meczem.

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:30
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij