2016-06-02 12:54 Lilianna Szymczak

Spotkanie z lechitami na Dzień Dziecka

W sobotę w ramach pikniku Energia bez Barier przy INEA Stadionie na najmłodszych i nieco starszych kibiców Kolejorza czeka morze atrakcji. Organizatorzy zadbali również o rozrywki dostępne dla osób niepełnosprawnych, dlatego nie siedź w domu i staw się ze swoją rodziną już 4 czerwca o godzinie 16:00 przy Bułgarskiej!

W sobotę w ramach pikniku Energia bez Barier przy INEA Stadionie na najmłodszych i nieco starszych kibiców Kolejorza czeka morze atrakcji. Organizatorzy zadbali również o rozrywki dostępne dla osób niepełnosprawnych, dlatego nie siedź w domu i staw się ze swoją rodziną już 4 czerwca o godzinie 16:00 przy Bułgarskiej!

POPOŁUDNIE PEŁNE WRAŻEŃ

Piłkarze Kolejorza przygotowania do sezonu ligowego rozpoczną dopiero w połowie czerwca, jednak dwóch z nich już w najbliższą sobotę pojawi się przy Bułgarskiej, by wspólnie z kibicami wziąć udział w pikniku Energia bez Barier z okazji Dnia Dziecka. Najmłodsi sympatycy Lecha będą mogli upolować autografy Kamila Jóźwiaka i Roberta Gumnego, a także zrobić sobie z piłkarzami pamiątkowe zdjęcia.

MOC ATRAKCJI

Tegoroczny Dzień Dziecka przy INEA Stadionie będzie obfitował w morze atrakcji. W programie wydarzenia znalazły się m.in. pokaz tańca na wózkach, trening piłkarski z Lech Poznań Football Academy, bilard nożny, zajęcia taneczne z Kolejorz Girls, a nawet wystawa amerykańskich aut. Zainteresowani będą mogli zjechać kolejką tyrolską, pospacerować po akrobatycznej taśmie, nauczyć się żonglować lub chodzić na szczudłach, wystartować w biegu z przeszkodami "Runmageddon Kids" oraz wznieść się balonem widokowym na uwięzi na wysokość ponad 30 metrów.

Ponadto partnerem obchodów Dnia Dziecka została Energia Lecha! Więcej informacji i szczegółowa lista atrakcji dostępnych jest na fanpage’u Lecha Poznań.

ODKRYJCIE TAJEMNICE INEA STADIONU

Przez cały czas trwania imprezy będzie można zwiedzać INEA Stadion. Wycieczki, podczas których zobaczycie najważniejsze miejsca poznańskiego obiektu, będą startować co pół godziny spod Stacji Kolejorz. Wstęp kosztować będzie 5 złotych.

Początek pikniku przy Bułgarskiej już w sobotę, 4 czerwca o godzinie 16:00. Zapraszamy!

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij