2020-07-08 16:29 Wiktoria Łabędzka

Specjalny mecz - specjalne wydanie "Halo Bułgarska"

Specjalny mecz - specjalny program! "Halo Bułgarska" ponownie nadaje, choć w nieco innym formacie niż zwykle. Czeka nas bowiem spotkanie niezwykłe - Totolotek Pucharu Polski, w którym Lech Poznań zmierzy się z Lechią Gdańsk. Tym razem niemal przez cały czas trwania studia gościć będziemy osobę, której oba zespoły są dobrze znane, czyli Grzegorza Wojtkowiaka. Start zaplanowano na środę, 8 lipca na godzinę 18:00. Zanim jednak na dobre rozpoczniemy myśleć o wieczornym starciu, zebraliśmy Wasze opinie dotyczące programu i postaraliśmy się na nie odpowiedzieć.

Piąty odcinek "Halo Bułgarska" ponownie pozwoli Ci kompleksowo przygotować się do meczu. Czekają na Ciebie m.in. rozmowa z Dmitrije Injacem, a także materiał ukazujący wizytę premiera Mateusza Morawieckiego w Akademii Lecha Poznań we Wronkach. Część merytoryczna to natomiast prześledzenie drogi Lechii Gdańsk do półfinału Totolotek Pucharu Polski 2020 oraz pojedynek Mickey van der Hart - Flavio Paixao.

Otrzymaliśmy wiele opinii nt. studia "Halo Bułgarska". Chcemy być lepsi, dlatego sugestie wyrażone przez naszych widzów w ankiecie są dla nas bardzo ważne. Odpowiadając na kilka z nich, chcielibyśmy rozpocząć od kwestii technicznych. Za realizację programu odpowiada wąska grupa osób przebywających w izolacji sportowej, co niestety stawia przed nami pewne wyzwania. Cieszy nas poczyniony progres, który został zauważony.

"Jacyś nowi goście, nowe twarze."

Studio "Halo Bułgarska" znajduje się w strefie 0, do której dostęp mają wyłącznie osoby przebywające w izolacji sportowej. Stąd możemy pozwolić sobie na zaproszenie do udziału w programie osób z ograniczonej grupy.

"Więcej integracji z kibicami. Łączenia z kibicami."

Chętnie oddajemy głos kibicom. I zawsze robimy to, o ile tylko pozwala na to ramówka naszego programu. Ostatnia godzina - kiedy trybuny się zapełniają - bywa bardzo napięta, choć dokładamy wszelkich starań na wzmocnienie interakcji z fanami.

"Więcej osób w studiu, mniej materiałów."

Obecność gościa w studiu - po, a także przed spotkaniem - uzależniona jest od możliwości kadrowych oraz ograniczona wymogiem izolacji sportowej. Świadomi zainteresowania, dokonujemy wszelkich starań, by wizyty stały się stałym elementem naszego programu.

"Studio powinno być lepiej zaaranżowane, w tle boisko lub choćby telebim pokazujący boisko, prowadzący za stołem, od razu lepiej to wygląda i bardziej profesjonalnie."

Liczba przedstawicieli mediów klubowych znajdujących się w obrębie murawie wynosi 2, co uniemożliwia realizację programu z tego właśnie miejsca. Czynimy pewne kroki w celu uatrakcyjnienia aranżacji studia.

Startujemy w środę, 8 lipca od godziny 18:00. Oglądajcie nas na kanale Lech TV w serwisie YouTube, a także na naszych kontach w mediach społecznościowych.

Następne mecze

Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 23.04 godz.20:30
Podbeskidzie Bielsko - Biała
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij