2016-06-21 20:00 Mateusz Szymandera

Smunio zastąpił Jevticia

Maciej Smuniewski zastąpił Darko Jevticia podczas popołudniowego treningu Kolejorza. Poradził sobie bardzo dobrze, co zauważli nie tylko trenerzy. - Brawo Smunio - w ten sposób jego udane zagrania wielkrotnie komentowali także jego koledzy z zespołu.

Jevtić nie wziął udziału w popołudniowym treningu z powodu drobnego urazu. W czasie, gdy lechici wybiegli na boisko on pracował z fizjoterapeutami. - Wciąż odczuwa skutki ostatniego urazu przez który nie zagrał w sobotnim meczu. Ma drobne problemy z kolanem - mówi klubowy lekarz Paweł Cybulski.

W trakcie popołudniowych zajęć sztab szkoleniowy pracował z drużyną nad doskonaleniem taktyki na najbliższy sezon. Brak Jevticia był bardzo ważny dla przebiegu treningu i potrzebny był jego zastępca. Padło na Smuniewskiego, który na co dzień gra w zespole Wiary Lecha.

- Może się wydawać, że ćwiczymy tylko z piłkami, ale to są zajęcia, w których pracujemy nie tylko nad taktyką, ale też wytrzymałością zawodników. Te zajęcia mają dużą intensywność - tłumaczy drugi trener poznańskiego zespołu Kibu Vicuna.

Trening lechici zakończyli kwadrans przed meczem Polaków na mistrzostwach Europy. - A teraz Polacy oglądać mecz, a reszta zostaje - zakończył popołudniowe zajęcia trener od przygotowania fizycznego Cesar Sanjuan-Szklarz. Temat natychmiast podchwycił Nicki Bille. - Biało-czerwoni - skomentował napastnik Kolejorza.

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij