2018-06-01 11:27 Mateusz Szymandera , fot. Adam Ciereszko

Situm i Khoblenko nie wrócą do Lecha

Mario Situm i Oleksiy Khoblenko odchodzą z Lecha Poznań. Przedstawiciele Kolejorza podjęli decyzję o zakończeniu współpracy ze wspomnianymi zawodnikami. Ich umowy z poznańskim klubem, mimo takiej możliwości, nie zostaną przedłużone.

Situm trafił na Bułgarską przed rozpoczęciem sezonu. Chorwacki skrzydłowy został wypożyczony na rok z Dinama Zagrzeb z opcją wykupu zawodnika po zakończeniu sezonu. W trakcie minonej kampanii rozegrał 29 meczów, w których zdobył 4 bramki i czterokrotnie asystował.

Pół roku później na Bułgarską trafił Oleksiy Khoblenko. 24-letni napastnik został wypożyczony do końca sezonu z ukraińskiego Czernomorca Odessa. W niebiesko-białych barwach Khoblenko rozegrał jedenaście meczów, w których zdobył dwie bramki.

Decyzja dotycząca przyszłości wypożyczonych do Kolejorza Vernona De Marco i Elvira Koljicia jeszcze nie zapadła.

Następne mecze

Czwartek 11.08 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Víkingur Reykjavík
Niedziela 14.08 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Śląsk Wrocław

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij