2018-01-16 19:37

Siłownia przed treningem

Zanim piłkarze Kolejorza wyjechali na popołudniowy trening, spotkali się w hotelowej siłowni. Tam sztab szkoleniowy Lecha przygotował dla zawodników jedenaście stacji, na których zawodnicy mogli popracować nad swoją wytrzymałością i siłą.

Już po wejściu na siłownię zawodnicy zostali przywitani przez dr Martina Mayera i Andrzeja Kasprzaka, którzy przeprowadzili rozgrzewkę. Ta jednak miała miejsce nie w stosunkowo małym pomieszczeniu, a w znacznie milszych okolicznościach przyrody. Poznaniacy wybiegli z budynku w okolice zewnętrznych basenów i przy jednym z nich pracowali przez dziesięć minut przy delikatnie padającym deszczu.

Po rozgrzewce zawodnicy wrócili na siłownię, gdzie wcześniej trenerzy przygotowania fizycznego zaaranżowali jedenaście stacji. Piłkarze m.in. wykonywali brzuszki z hantlami w dłoniach, pracowali też nas zwiększeniem siły przede wszystkich górnych partii mięśni. Na jednej ze stacji zadaniem piłkarza było trzymanie piłki w taki sposób, by utrzymać ją mimo uderzeń kolegi z drużyny.

Na każdej ze stacji piłkarze pracowali przez 30 sekund. Potem czekała ich przerwa, która także trwała pół minuty. Po krótkich zajęciach na siłowni, zawodnicy wsiedli na autokaru i pojechali na drugi wtorkowy trening. Ten, podobnie jak pierwszy, trwał nieco ponad 90 minut. W środę lechici znów będą pracowali dwukrotnie. Tym razem jednak bez siłowni.

Następne mecze

Piątek 08.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin
Piątek 15.02 godz.20:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij