2022-06-29 09:52 Adrian Gałuszka , fot. Tomasz Jastrzębowski

Siedmiu lechitów pojedzie na Talent Pro

Siedmiu zawodników Akademii Lecha Poznań uda się na zgrupowanie Talent Pro, które odbędzie się w dniach 16-22 lipca w Siedlcach. W gronie wyróżnionych znaleźli się urodzeni w 2007 roku Igor Brzyski, Jan Kniat, Mateusz Pruchniewski oraz Igor Stankiewicz oraz gracze z rocznika 2008, Sammy Dudek, Jakub Falkiewicz i Alan Majewski.

Talent Pro to inicjatywa z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej, która ma na celu obserwację najbardziej uzdolnionej młodzieży z naszego kraju. Od kilku sezonów kilkudziesięciu wyróżniających się graczy bierze udział w zgrupowaniach, które odbywają się z reguły dwa razy do roku. W ich trakcie mogą oni rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych polskich trenerów i specjalistów od szkolenia.

Podczas trwającej przerwy między rozgrywkami Talent Pro odbędzie się w dniach 16-22 lipca w Siedlcach, a ich uczestnikami będą zawodnicy z roczników 2006-2008. Jeśli chodzi o piętnastolatków, spośród niebiesko-białych na Mazowsze pojadą pomocnicy Igor Brzyski i Jan Kniat, a także bramkarz Mateusz Pruchniewski oraz skrzydłowy Igor Stankiewicz. Pozostałymi lechitami będą o rok młodsi od nich obrońca Jakub Falkiewicz, pomocnik Sammy Dudek oraz skrzydłowy Alan Majewski. Wszyscy wymienieni cieszyli się niedawno z tytułu mistrzów Polski do lat 15 po zwycięstwie trampkarzy Kolejorza nad Górnikiem Zabrze (1:0) w finale Centralnej Ligi Juniorów w tej kategorii wiekowej.

Następne mecze

Czwartek 11.08 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Víkingur Reykjavík
Niedziela 14.08 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Śląsk Wrocław

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij