2021-07-23 13:38 Lilianna Szymczak

Sharp i Aztorin Partnerami Kolejorza

Firma Sharp, jeden z największych światowych producentów elektroniki oraz Aztorin, czyli największy w Polsce dystrybutor zegarków pozostają partnerami biznesowymi Lecha Poznań. Umowy będą obowiązywały przez najbliższy sezon, a logotypy marek pojawią się w przestrzeniach stadionu przy ulicy Bułgarskiej.

Z marką Sharp, klub z Poznania będzie współpracować drugi rok z rzędu. Warto zauważyć, że światowy producent elektroniki coraz częściej promuje się w polskiej piłce, a jej logo widoczne jest na stadionach innych klubów PKO BP Ekstraklasy.

- Współpraca z Lechem Poznań przynosi efekty, przede wszystkim pozwala szerzej dostrzegać naszą markę wśród kibiców. Po analizie, postanowiliśmy przedłużyć umowę o kolejny rok. Rok o tyle ważny, że to stulecie klubu. Uznaliśmy, że jako znana marka nie możemy przejść obojętnie wobec tak istotnego wydarzenia - mówi Jacek Pietrzak Sales Manager firmy Sharp.

Z kolei z marką Aztorin Kolejorz rozpoczął współpracę przed czteroma laty. Wówczas największy w Polsce dystrybutor zegarków został Sponsorem Pomiaru Czasu, co było pierwszym takim sponsoringiem w polskiej lidze. - Już od 2017 roku każda sekunda meczu na poznańskim obiekcie upływa pod znakiem marki Aztorin i jest widoczna zarówno na bandach LED, telebimach, jak i tablicy doliczonego czasu gry prezentowanej przez sędziego technicznego - wyjaśnia Jan Wojciak, dyrektor sprzedaży B2B Lecha Poznań.

Po roku współpracy Aztorin stworzył nawet zegarek dedykowany specjalnie dla kibiców Lecha Poznań, który cały czas jest dostępny. Czasomierz ten powstał z myślą o tych kibicach, którzy podczas meczów poza piłkarskim widowiskiem cenią sobie dokładne informacje nie tylko o regulaminowym, ale również o doliczonym czasie gry.

Następne mecze

Piątek 24.09 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 28.09 godz.16:00
Lech Poznań
vs |
Skra Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij