2017-08-31 14:59 Mateusz Szymandera , fot. Przemysław Szyszka

Sadowski odchodzi z Akademii

Piotr Sadowski odchodzi z Kolejorza. Wicedyrektor organizacyjny Akademii Lecha Poznań z końcem sierpnia przestanie współpracować z klubem ze stolicy Wielkopolski.

Z Kolejorzem był związany od kwietnia 2015 roku. Początkowo zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego Akademii Lecha Poznań. W lipcu struktura akademii została zmieniona i wtedy objął stanowisko wicedyrektora organizacyjnego.

- Chciałbym bardzo podziękować wszystkim za współpracę. Przez ostatnie dwa lata udało nam się usprawić funkcjonowanie akademii. Naszym największym sukcesem w tym czasie było wprowadzenie do pierwszej drużyny kilku wychowanków akademii, ale także rozudowa infrastruktury w tym budowa boiska w Popowie. W trakcie ostatnich dwóch lat stworzyliśmy zawodnikom lepsze warunki do pracy m.in. poprzez otwarcie szkoły podstawowej mistrzostwa sportowego - mówi Piotr Sadowski.

Zaangażowanie włożone w rozwój akademii przez ostatnie dwa lata docenia wiceprezes Kolejorza, Piotr Rutkowski. - Dziękujemy Piotrowi za ponad dwuletnią współpracę. To był okres ważnych zmian w Akademii, które z dobrym efektem udało się wprowadzić. Życzymy mu powodzenia w dalszej karierze i cieszymy się, że doświadczenie, które zebrał w Poznaniu okazało się dużą wartością dla tak uznanej marki w świecie piłki nożnej, jak Manchester United - podkreśla wiceprezes Lecha.

Następne mecze

Piątek 22.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij