2016-09-23 11:10 Lilianna Szymczak

Rusza program Cashback Lecha Poznań

Wiele korzyści zakupowych, a także wsparcie Akademii Lecha Poznań. To właśnie umożliwi Ci nowy program Cashback Lecha Poznań, który został stworzony przy współpracy Kolejorza z międzynarodową fimą Lyoness.

WSPARCIE DLA MŁODYCH GRACZY

Właśnie rusza program Cashback Lecha Poznań, który swoim członkom nie tylko umożliwia czerpanie korzyści z zakupów, ale pozwala również wspierać akademię Kolejorza - i to bezpłatnie! To właśnie także dzięki Tobie firma Lyoness będzie przekazywać po 1% z każdej transakcji na szkolenie najmłodszych piłkarzy Lecha Poznań.

- Dzięki funkcjonowaniu projektu, Lyoness przekaże na klubową Akademię 1% z każdej wykonanej transakcji w jego ramach. Szkolenie młodzieży to jedno z fundamentalnych zadań Klubu, a nasza akademia już teraz cieszy się opinią najlepszej w Polsce. Dla nas to powód do dumy, że zauważają to również sponsorzy, którzy doceniają i chętnie angażują się w akcje wspierające właśnie ten element naszej pracy - mówi Jan Wojciak, kierownik Działu Sprzedaży B2B.

WIELE KORZYŚCI DLA CIEBIE

Już przed niedzielnym meczem Lecha Poznań z Arką Gdynia będziesz mógł dołączyć do programu Cashback Lecha Poznań. Jak? Wystarczy, że przed INEA Stadionem odbierzesz od hostess specjalną kartę, którą będziesz mógł zarejestrować na miejscu.

Jeśli nie zdążysz jednak wypełnić wniosku przed meczem, nie martw się! Możesz zrobić to również w domu, rejestrując się na stronie >>> lub wypełnić wniosek dołączony do karty i wrzucić do urny znajdującej się w Stacji Kolejorz. Również w dni pozameczowe będziesz mógł dołączyć do naszego projektu. Karty Cashback czekać będą w oficjalnym sklepie Lecha Poznań przy Bułgarskiej oraz w kasach biletowych znajdujących się na INEA Stadionie.

Po rejestracji do programu Cashback Lecha Poznań możesz zacząć od razu kupować do woli rozmaite produkty. Do Twojej dyspozycji jest wiele sklepów online i offline, w których przy każdym zakupie zyskujesz wiele korzyści. Jako członek programu Cashback Lecha Poznań przy każdej transakcji otrzymujesz aż do 5% Cashback oraz Shopping Points, które możesz następnie wykorzystać na interesujące Cię oferty.

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij