2022-01-19 08:42 Lech Poznań , fot. Adam Jastrzębowski

Rezerwacja miejsc karnetowych do 20 stycznia

Posiadacze karnetów Jesień2021 swoje dotychczasowe miejsca mają zarezerwowane tylko do czwartku, 20 stycznia do godziny 23:59. Jeśli po tym terminie zdecydują się na nabycie abonamentu na mecze Kolejorza rozgrywane przy Bułgarskiej, dotychczasowe miejsce może być już zajęte.

#KOLE100RZ

W roku setnych urodzin Klubu bądź z nami na trybunach i wspieraj Kolejorza w meczach rozgrywanych na Stadionie Poznań! Abonament wiosenny możesz kupić już za 270 (Strefa B) lub 360 złotych (Strefa A). W karnecie zawarte jest siedem spotkań, które lechici rozegrają przy Bułgarskiej w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.

W naszej twierdzy pojawią się kolejno: Bruk-Bet Termalica, Raków Częstochowa, Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa, Stal Mielec, Górnik Łęczna oraz Zagłębie Lubin. Starć w rozgrywkach Fortuna Puchar Polski nie ma wliczonych w cenę karnetu, jednak jako posiadacz abonamentu, będziesz miał pierwszeństwo zakupu wejściówek w preferencyjnych cenach na potencjalne mecze, które odbędą się na poznańskim obiekcie.

Łatwość zakupu

Nie zastanawiaj się dłużej i kup karnet już dziś. Nabycie wybranego przez Ciebie abonamentu jest bardzo proste i wymaga jedynie dobrego łącza internetowego oraz przeglądarki. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę i wybierzesz interesujące Cię miejsce na poznańskim stadionie!

Informacja dot. karnetów w trakcie obowiązywania nadzwyczajnego regulaminu imprezy masowej

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy w rundzie wiosennej mogą odbywać się z ograniczoną liczbą publiczności, mogą też zostać nałożone na Klub dodatkowe obostrzenia.

Niezależnie od zasad określonych w regulaminach akceptowanych podczas zakupu, Regulaminie Sprzedaży Karnetów oraz w Nadzwyczajnym Regulaminie Imprez Masowych, ostateczne zasady organizacji imprez masowych w specjalnym reżimie sanitarnym mogą być dalej precyzowane/korygowane przez organy administracji publicznej. Akty prawne oraz decyzje i zarządzenia organów administracji państwowej dotyczące zasad postępowania w czasie trwania epidemii COVID-19 mają zastosowanie.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij