2013-02-05 00:00 Rehasport Clinic

Rehasport Clinic zaprasza

Zdrowie jest dla większości z nas czymś najistotniejszym gdy go brakuje, trudno nam w dzisiejszym świecie funkcjonować. Zdrowia kupić się nie da, ale można o nie zadbać. Także wtedy, gdy coś niedobrego już się stanie. 

Rehasport Clinic oferuje Państwu fachową pomoc specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Leczymy nie tylko profesjonalnych sportowców - mistrzów olimpijskich, medalistów mistrzostw świata i Europy w wielu dyscyplinach czy piłkarzy poznańskiego Lecha, ale także osoby, które ze sportem nie mają nic wspólnego. Rehasport Clinic zadba o zdrowie każdego, kto będzie szukał u nas pomocy.

Poznań jest kolebką polskiej ortopedii, a Klinika Rehasport została założona dziewięć lat temu przez lekarzy ortopedów i fizjoterapeutów kontynuujących misję zawartą w życiowym dziele profesora Wiktora Degi. Przytłaczająca większość pacjentów nie jest herosami stadionów. Z usług ortopedów, radiologów, lekarzy medycyny sportowej, chirurgów, internistów, fizjoterapeutów czy trenerów przygotowania fizycznego, biomechaników, psychologów, dietetyków i menadżerów sportowych korzystają dziesiątki tysięcy osób.

Rehasport Clinic od lat dba też o zdrowie piłkarzy Lecha Poznań. W sztabie medycznym Kolejorza znajdują się lekarze ortopedzi, fizjoterapeuci, fizjolog oraz dietetyk. Przed każdą rundą piłkarze przechodzą dokładne badania, ich stan zdrowia jest analizowany każdego dnia. W przypadku kontuzji zawodnicy Lecha mogą liczyć na profesjonalną pomoc, ważną rolę w procesie powrotu do zdrowia odgrywają fizjoterapeuci. Specjaliści z Rehasportu dbają też o odpowiednie nawodnienie i suplementację piłkarzy.

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wyczynowych sportowców lekarze Rehasport Clinic są członkami Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego, opiekowali się m. in. członkami polskiej ekipy na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie pozwoliło wypracować w pracy Kliniki standardy postępowania odpowiadające najlepszym światowym wzorcom. Więcej Rehasport Clinic ma już swój udział w kształtowaniu tych wzorców.

www.rehasport.pl

 

Następne mecze

Wtorek 05.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Karabach Agdam
Sobota 09.07 godz.20:10
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij