2014-07-11 00:00 Lech Poznań

Razem dla WLKP, czyli Lech Pils Sponsorem Głównym

Lech Pils zwiększa swoje zaangażowanie we współpracę z drużyną Kolejorza. 11 lipca br. marka podpisała trzyletnią umowę z wicemistrzem Polski KKS Lech Poznań >>>

Lech Pils zwiększa swoje zaangażowanie we współpracę z drużyną Kolejorza. 11 lipca br. marka podpisała trzyletnią umowę z wicemistrzem Polski KKS Lech Poznań, zgodnie z którą będzie ona sponsorem głównym drużyny. W ramach zawartego porozumienia logo sponsora głównego Lecha Pils znajdzie się na tylnej stronie koszulki tuż pod numerem zawodnika.

Umowa sponsorska zawarta pomiędzy KKS Lech Poznań a Lechem Pils obowiązywać będzie przez trzy lata do 30 czerwca 2017. Zapewnia ona marce obecność na eksponowanym miejscu z tyłu na koszulkach noszonych przez zawodników podczas wszystkich meczów rozgrywanych w ramach Ekstraklasy, Pucharu Polski oraz meczów w europejskich pucharach.

- Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Lechem Poznań. Wspólnie staraliśmy się wykraczać poza ramy sponsoringu, organizując szereg aktywności dla mieszkańców Wielkopolski, a zwłaszcza dla kibiców poznańskiej drużyny. Zarówno Lech Pils, jak i Lech Poznań, to symbole tego regionu, dlatego też rozszerzenie naszej współpracy było naturalnym krokiem – powiedział Robert Wesoły, dyrektor Sprzedaży Regionu Zachód Kompanii Piwowarskiej. W ciągu dwóch lat wspólnej pracy zespół zdobył dwukrotnie wicemistrzostwo Polski. Wierzymy, że przy naszym zaangażowaniu uda się osiągnąć wyższe cele na krajowym i europejskim „podwórku” – dodaje.

- Kiedy dwa lata temu ogłaszaliśmy naszą współpracę, mówiliśmy o otwarciu nowego rozdziału naszych relacji. W dwóch kolejnych sezonach byliśmy wicemistrzami Polski – mówi Karol Klimczak, prezes KKS Lech Poznań. - Teraz wchodzimy na wyższy poziom, czas zatem również na powrót na tron i o niego chcemy walczyć. Od tego sezonu marka Lech Pils będzie widoczna na koszulkach meczowych, jej logotyp będzie się znajdował pod numerem każdego pełnoletniego zawodnika. Cieszę się, że Lech Poznań i Lech Pils jako dwa bardzo rozpoznawalne symbole Wielkopolski, pozostają razem w walce o najwyższe cele.

Zasady sprzedaży piwa na stadionie podczas meczów drużyny Lecha Poznań pozostają bez zmian. Kompania Piwowarska będzie prowadziła sprzedaż piwa swoich marek, które spełniają wymogi zawarte w ustawie. Będą to Lech Ice Shandy, Lech Free (piwo bezalkoholowe) oraz Tyskie Jasne Lekkie 3,5%.

W ramach dotychczasowych działań marka zainicjowała kilka projektów realizowanych wspólnie z kibicami oraz klubem. Lech Pils był obecny przy ważnych dla społeczności lokalnej wydarzeniach takich jak np. obchody rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego czy benefis Piotra Reissa. Sponsorował także turnieje dla kibiców w Ustroniu Morskim czy w Błażejewku.

Dodatkowo, ponad 600 fanów spotkało się w Browarze Lecha z legendami Kolejorza jak np. z Jarosławem Araszkiewiczem, Arkadiuszem Bąkiem i Waldemarem Krygierem. W trakcie dwuletniej współpracy w ramach konkursów konsumenckich rozdano ponad 4 000 biletów na najciekawsze mecze klubu. Kibice, którzy wzięli udział w zabawie „Wuchta wrażeń w skyboxie Pilsa”, mieli możliwość obejrzenia meczów drużyny w specjalnym pubie Lech Pils, który znajduje się na koronie stadionu.

Następne mecze

Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Środa 15.07 godz.20:30
Cracovia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij