2021-04-08 16:01 Maciej Henszel , fot. Przemysław Szyszka

Raport zdrowotny

Pedro Tiba oraz Vasyl Kravets trenują w tym tygodniu z pełnym obciążeniem i będą gotowi na niedzielne (godzina 17:30) starcie Lecha Poznań z Legią Warszawa. W poniedziałek do stolicy Wielkopolski wrócił Aron Johannsson i także pracuje z resztą zespołu.

Tiba kontuzji doznał w końcówce rywalizacji z Jagiellonią Białystok (2:3). W trakcie przerwy reprezentacyjnej pracował z fizjoterapeutami, po niej nie pojechał do Krakowa na spotkanie z Cracovią (1:2), ponieważ lekarze uznali, że jest jeszcze zbyt wcześnie na powrót na boisko. Od początku tego tygodnia Portugalczyk jest już jednak w pełni sił, więc będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu. Podobnie jest w przypadku Vasyla Kravetsa, który w miniony piątek zgłosił uraz i przez kilka dni był wyłączony z treningów. Teraz ze zdrowiem Ukraińca jest już jednak wszystko w porządku.

Z kolei Aron Johannsson był w minionym tygodniu na Islandii w sprawach rodzinnych - na świat przyszedł jego syn. W poniedziałek Amerykanin już jednak zameldował się przy Bułgarskiej i tego dnia uczestniczył w zajęciach, więc nie ma przeszkód, żeby wystąpił z legionistami. W pełni sił jest również Thomas Rogne oraz Tomasz Dejewski.

Rehabilitację kończą młodzi gracze pierwszej drużyny - Norbert Pacławski oraz Filip Borowski. Wciąż poza treningami jest także Alan Czerwiński.

Następne mecze

Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 23.04 godz.20:30
Podbeskidzie Bielsko - Biała
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij