2011-07-20 00:00

Radio Merkury patronem medialnym na kolejny sezon

Dziś w siedzibie klubu podpisana została umowa z Radiem Merkury, które na kolejny sezon zostało Patronem Medialnym Lecha Poznań.

Nowe porozumienie obejmuje trzy elementy: patronat medialny, umowę programową , oraz umowę o obsłudze dziennikarskiej wydarzeń związanych z  klubem.

 

W ramach kontraktu obie strony wymieniają się usługami reklamowymi. W zamian za promocję Kolejorza na antenie radia,  logo rozgłośni znajdzie się na nośnikach reklamowych Lecha. Najważniejszych informacje z klubu słuchacze znajdą w Magazynie Kolejorz, emitowanym w każdy czwartek o godz.17.50. Ponadto Radio Merkury przeprowadzi transmisję ze wszystkich 30 ligowych spotkań, które Lech Poznań rozegra w najbliższym sezonie.

 

- Podejmujemy kolejną już współpracę z wiarygodnym partnerem, który udowodnił, że bardzo dobrze informuje kibiców o tym, co w Lechu się dzieje mówi Arkadiusz Kasprzak, wiceprezes Kolejorza.

 

Radio Merkury swój sygnał emituje z pięciu nadajników dzięki czemu jego głos słyszalny jest w całej Wielkopolsce, a także w sporej części obszarów województw ościennych.

 

- To także ma dla nas duże znaczenie, bo jesteśmy klubem skierowanym do mieszkańców całego regionu dodaje wiceprezes Lecha Poznań.

 

Swojego zadowolenia z nowej umowy nie kryją także władze poznańskiej rozgłośni.

 

- Jesteśmy z Lechem od wielu lat i patronujemy wszystkim wydarzeniem sportowym z jego udziałem. Nie wyobrażałem sobie sytuacji by mogło nas zabraknąć w kolejnym sezonie. Jak wszyscy kibice żałujemy, że naszych mikrofonów nie będzie na meczach europejskich pucharów. Jesteśmy jednak z klubem także w takiej sytuacji i kibicujemy mu, by w przyszłym roku powrócił na należne mu miejsce zapewnia Ryszard Ćwirlej, wiceprezes Radia Merkury.

Następne mecze

Piątek 08.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin
Piątek 15.02 godz.20:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij