2014-04-23 00:00 Jakub Szymczak

Przyszłość kontra Przeszłość na INEA Stadionie

W niedzielę, 4 maja o godzinie 16:00 na INEA Stadionie odbędzie się mecz 1/2 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu, w którym rezerwy Lecha Poznań zmierzą się z dawnymi gwiazdami Kolejorza.

W niedzielę, 4 maja o godzinie 16:00 na INEA Stadionie odbędzie się mecz 1/2 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu, w którym rezerwy Lecha Poznań zmierzą się z dawnymi gwiazdami Kolejorza.

Młodzieńcza fantazja kontra rutyna

Po raz pierwszy w historii los zadecydował o pojedynku rezerw Lecha z oldbojami na okręgowym szczeblu Pucharu Polski. Stawką tego spotkania będzie awans do finału Pucharu Polski w okręgu poznańskim. Podtekst rywalizacji jest jednak znacznie szerszy. Piłkarze aspirujący do gry w pierwszym zespole Lecha na tle dawnych gwiazd klubu będą chcieli udowodnić, że w przyszłości to oni mogą się znaleźć w drużynie swoich przeciwników.

- Już teraz nie mogę doczekać się tego pojedynku. Na boisku zobaczymy takie gwiazdy jak Araszkiewicz, Reiss, czy Bąk oraz naszych wychowanków na co dzień trenujących w rezerwach. Temperaturę podkręca na pewno fakt, że w ostatnich latach z naszej Akademii wychodzili tacy piłkarze jak Kamiński, Linetty, czy Kownacki. Na pewno będzie ciekawie - cieszy się prezes Lecha Karol Klimczak.

Być wśród 999

Dla kibiców to z kolei niepowtarzalna szansa, aby raz jeszcze zobaczyć w akcji piłkarzy, których kiedyś oklaskiwano na trybunach, a przy okazji przyjrzeć się młodym zawodnikom, marzącym o grze na poziomie seniorskim. Pojedynek rezerw z oldbojami będzie mogło zobaczyć 999 kibiców, którzy zasiądą w środkowych sektorach III trybuny. O obecności na stadionie zadecyduje zasada: kto pierwszy, ten lepszy. Na 999 najszybszych kibiców, którzy w dniu meczu udadzą się do Oficjalnego Sklepu Lecha na INEA Stadionie będą czekały darmowe bilety na to spotkanie.

Kto nie znajdzie się w gronie 999 szczęśliwców, spotkanie będzie mógł obejrzeć na żywo w liniowej telewizji klubowej. Transmisja zrobiona będzie z rozmachem, zmagania piłkarzy śledzić będzie pięć kamer. Serdecznie zapraszamy.

Następne mecze

Sobota 23.09 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Stal Mielec
Czwartek 28.09 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij