2019-01-24 15:22 Karol Szumlicz , fot. Przemek Szyszka

Przyjacielska gierka sztabów

Sztaby szkoleniowe Lecha Poznań i Dinama Zagrzeb w przerwie pomiędzy treningami Kolejorza spotkali się na towarzyskiej gierce. Mecz w hotelu Regnum zakończył się wynikiem 4:4 i został przerwany przez załamanie pogody.

O godzinie 14:00 miejscowego czasu pracownicy Lecha Poznań wybrali się na krótką podróż do hotelu Regnum, gdzie na swój obóz wyjechali piłkarze mistrza Chorwacji, Dinama Zagrzeb. W składzie na mecz znajdowali się m.in. Mariusz Skrzypczak, Wojciech Tabiszewski, Tomasz Rząsa, Paweł Tota, Sławomir Mizgalski, Paweł Cybulski, Maciej Łopatka, Marcin Lis i Andrzej Kasprzak.

Po drugiej stronie barykady stanęli członkowie sztabu szkoleniowego Dinama Zagrzeb, których kapitanem był były trener Lecha Poznań, a obecny trener mistrzów Chorwacji, Nenad Bjelica. W delegowanym składzie znajdowali się również inni byli pracownicy Lecha Poznań, Rene Poms oraz dr Martin Mayer.

Mecz rozpoczął się pod dyktando gospodarzy, czyli Dinama. To oni objęli prowadzenie w spotkaniu. Lechici odpowiedzieli błyskawicznie za sprawą Sławomira Mizgalskiego, który wykończył koronkową akcję "sztabowców" Lecha. Niebiesko-biali nie przestali atakować i za sprawą hat-tricka Wojciecha Tabiszewskiego wyszli na trzybramkowe prowadzenie.

W drugiej połowie siły odzyskali trenerzy Dinama Zagrzeb. Wykorzystali oni chwilę przestoju w grze Kolejorza i doprowadzili do remisu. Ostatnia bramka jednocześnie zakończyła spotkanie, ponieważ nad Belek przeszła ogromna burza.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij