2020-03-20 14:09 Adrian Gałuszka , fot. Przemysław Szyszka

Przerwa od gry się wydłuża

Znacznie dłuższa przerwa w rozgrywkach od tej pierwotnie planowanej czeka rezerwy Lecha Poznań oraz juniorskie ekipy Kolejorza. W piątek Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zdecydował bowiem o zawieszeniu zmagań w pierwszej, drugiej oraz trzeciej lidze, pozostałych klasach rozgrywkowych i wszystkich kategoriach wiekowych do 26 kwietnia włącznie.

Pierwszym przełożonym spotkaniem drugiej drużyny Kolejorza było domowe starcie z Garbarnią Kraków, które miało zostać rozegrane w sobotę, 14 marca we Wronkach. Następnie Departament Krajowych Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował o przeniesieniu w czasie dwóch kolejnych serii gier; w nich niebiesko-biali mieli najpierw podjąć Pogoń Siedlce, a następnie udać się do Polkowic na pojedynek z Górnikiem. W piątek podjęto decyzję o zawieszeniu rozgrywek do co najmniej 26 kwietnia, więc na mecze z Elaną Toruń, Widzewem Łódź, GKS-em Katowice oraz Stalą Stalowa Wola przyjdzie lechitom poczekać znacznie dłużej.

Na jednym wiosennym występie swoją walkę o ligowe punkty zatrzymają także juniorskie drużyny wronieckiej części Akademii Lecha Poznań. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o czasowym odwołaniu rywalizacji także we wszystkich Centralnych Ligach Juniorów oraz pozostałych rozgrywkach młodzieżowych. To oznacza też, że swoje zmagania w ligach później rozpoczną wszystkie zespoły poznańskiej części Akademii.

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:30
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij