2016-09-19 11:18 Mateusz Szymandera

Przerwa Dudki

Około czterech tygodni potrwa przerwa w treningach Dariusza Dudka. Obrońca na piątkowym treningu nabawił się kontuzji, która wyeliminuje go z gry w najbliższych meczach.

Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że potrzebna jest dłuższa przerwa w treningach pierwszego zespiłu. - Darek na treningu skręcił staw skokowy - informuje szef sztabu medycznego Lecha Poznań dr Krzysztof Pawlaczyk.

Dudka jest jedynym zawodnikiem w kadrze Kolejorza, który nie zagrał jeszcze w żadnym spotkaniu pierwszego zespołu w tym sezonie. 32-letni piłkarz w sierpniu rozegrał jedno spotkanie w drugim zespole Kolejorza.

Sztab szkoleniowy Lecha czeka też na wyniki badań Paulusa Arajuuriego, który nie dokończył rozgrzewki przed meczem z Lechią. Fin w poniedziałek rano przeszedł badania. Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa jego przerwa w treningach.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij