2019-01-11 10:02 Adrian Gałuszka

Przedstawicielki akademii na zjeździe psychologów

W ostatnią sobotę na Stadionie Energa Gdańsk odbył się I Zjazd Psychologów Sportu Akademii Klubów występujących w Lotto Ekstraklasie. Uczestnicy spotkania debatowali nad metodami pracy z młodymi zawodnikami oraz z ich trenerami, a także z rodzicami. Coraz więcej mówi się o pracy psychologa w sporcie, a takie wydarzenia mają na celu jak najlepsze wsparcie kandydatów na sportowców i wypracowanie wspólnej strategii działania.

W programie wydarzenia aktywny udział wzięło dziewięciu przedstawicieli klubowych akademii, prezentując kolejne tematy związane z pracą psychologa sportu z młodymi zawodnikami. Udział w spotkaniu wzięli psycholodzy Śląska Wrocław, Wisły Kraków, Arki Gdynia, Pogoni Szczecin, Zagłębia Lubin, Piasta Gliwice, Legii warszawa, Zagłębia Sosnowiec, Lechii Gdańsk oraz Lecha Poznań. Akademię Lecha Poznań reprezentowały Karolina Chlebosz oraz Paulina Jurga, które opowiadały o filozofii i strukturze pracy psychologa w poznańskiej i wronieckiej części akademii.

- Inicjatywa została zapoczątkowana przez psychologa sportu Pawła Habrata i mamy nadzieję, że będzie kontynuowana. Poprzez taką wymianę wiedzy i doświadczeń warsztat naszej pracy staje się coraz lepszy oraz otrzymujemy nieocenione wsparcie - mówią zgodnie obie współpracujące z klubem panie psycholog.

Następne mecze

Sobota 24.08 godz.20:00
Raków Częstochowa
vs |
Lech Poznań
Niedziela 01.09 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Cracovia

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij