2007-02-16 00:00 matecki

Przedstawiamy tancerki KG

Grupa taneczno-akrobatyczna Kolejorz Girls cały czas się rozwija, skupia coraz większą liczbę dziewczyn. Już wkrótce kolejny nabór, a my rozpoczynamy cykl prezentacji tancerek KG.

Przedstawiamy sylwetkę Joanny Przybył:

Data urodzenia: 3.04.1990
Wzrost; wymiary: 170; 84/66/88

Asia o sobie: Moim hobby jest narciarstwo i pływanie, ale przede wszystkim taniec. Z tej ostatniej pasji, zrodził się pomysł zapisania do Kolejorz Girls. We wrześniu 2005 r., przyszłam na nabór, trafiając do grupy początkującej, jednak dzięki ciężkiej i sumiennej pracy na treningach, w styczniu 2006r., dostałam się do grupy zaawansowanej. Od tego momentu taniec odgrywa bardzo ważną rolę w moim życiu, sprawia że czuję że żyję, dodaje mi siły i energii. Kolejorz Girls wybrałam, ponieważ interesuję się tańcem i Lechem Poznań, a to łączy jedno z drugim.

PORTFOLIO Asia P.

Więcej informacji:
www.kg.lech.poznan.pl

Kolejorz Girls to grupa stricte taneczna, choreografie bazują na różnorodnych dziedzinach tańca począwszy od: hip-hopu, funky, electro przez latino,disco, fitness, na modernie kończąc. W poszukiwaniu nowych inspiracji, dziewczyny sięgają np. do jakże niezwykłej epoki fin du siecle, tańcząc żywiołowego can-cana. Ponadto każdy pokaz zawiera w sobie skomplikowane i bardzo często niebezpieczne elementy akrobatyczne. Połączenie akrobatyki z tańcem tworzy mieszankę niezwykle atrakcją i niekonwencjonalną. Każdy pokaz jest inny i staramy się aby był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij