2019-02-09 11:01 Jakub Ptak

Przedsprzedaż biletów na #LPOLEG dla Lechitów

Jako druga w rundzie wiosennej przy Bułgarskiej zamelduje się warszawska Legia. Wejściówki na hitowe starcie Lotto Ekstraklasy od najbliższego poniedziałku będzie można kupić wyłącznie w przedsprzedaży. Dostęp do niej będą mieli posiadacze karnetów (zakup biletów dla znajomych) oraz uczestnicy programu LECHICI z rangą co najmniej Młodzik.

Spotkanie ze stołeczną drużyną odbędzie się w sobotę, 23 lutego o godzinie 18:00. Już w najbliższy poniedziałku, 11 lutego, od godziny 12:00, rozpocznie się przedsprzedaż wejściówek na hitowy mecz 23 kolejki Lotto Ekstraklasy. Co ważne, jako uczestnik programu LECHICI będziesz mógł zakupić bilety w przedsprzedaży nie tylko dla siebie, ale również dla swojego znajomego. To pierwszy raz, kiedy Lechici obok posiadaczy karnetów mogą skorzystać z dedykowanej sprzedaży wejściówek!

Co trzeba zrobić, żeby zakupić bilet w przedsprzedaży?

- Jeśli w programie LECHICI masz rangę Żaka i nie posiadasz karnetu Wiosna19 lub Wiosna19+Runda Finałowa, będziesz mógł kupić dwie wejściówki w przedsprzedaży. Warunkiem jest powiązanie swojego konta w programie LECHICI z kontem biletowym i przyjście na piątkowy mecz z Zagłębiem Lubin (08 lutego, godzina 20:30).

- Jeśli w programie LECHICI masz rangę Młodzika, Trampkarza lub Juniora i nie posiadasz karnetu Wiosna19 lub Wiosna19+Runda Finałowa, będziesz mógł kupić dwie wejściówki w przedsprzedaży.

- Jeśli w programie LECHICI masz rangę Seniora i nie posiadasz karnetu na wiosnę, ale kupiłeś abonament Jesień18, będziesz mógł nabyć dwie wejściówki w przedsprzedaży. Możesz jednak zwiększyć liczbę dostępnych biletów do pięciu. Warunkiem jest zakup karnetu Wiosna19 lub Wiosna19+Runda Finałowa.

- Jeśli w programie LECHICI masz rangę Żaka i posiadasz karnet Wiosna19 lub Wiosna19+Runda Finałowa, bądź kupiłeś karnet Sezon 18/19 lub Sezon 18/19 (od października), ale nie powiązałeś jeszcze swojego profilu w programie LECHICI z kontem biletowym, będziesz mógł zdobyć trzy wejściówki w przedsprzedaży. Możesz jednak zwiększyć liczbę dostępnych biletów do pięciu. Warunkiem jest powiązanie swojego konta w programie LECHICI z kontem biletowym i przyjście na piątkowy mecz z Zagłębiem.

- Jeśli posiadasz karnet Sezon 18/19 lub Sezon 18/19 (od października), bądź kupiłeś karnet zarówno Jesień18, jak i Wiosna19 lub Wiosna19+Runda Finałowa, będziesz mógł zdobyć pięć wejściówek w przedsprzedaży, posiadając rangę Seniora w programie LECHICI.

Pamiętaj, że sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców rozpocznie się we wtorek, 12 lutego o godzinie 20:00. Już teraz zapraszamy do wspierania Kolejorza z trybun Stadionu Poznań - nie tylko w meczu z Legią, ale też i przez całą rundę wiosenną!

Następne mecze

Sobota 19.10 godz.17:30
Legia Warszawa
vs |
Lech Poznań
Piątek 25.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij