2023-02-08 11:00 Lech Poznań

Primabiotic sponsorem Lecha Poznań

Marka Primabiotic, kojarzona z naturalnymi suplementami i topowym Collagenem, została sponsorem Lecha Poznań. Umowa pomiędzy stronami została podpisana na dwanaście miesięcy.

Kolagen jest najważniejszym białkiem w ciele człowieka. Kiedy jego poziom w organizmie spada - a dzieje się to zazwyczaj w okolicach 25. roku życia - może ucierpieć nie tylko nasz wygląd, ale też samopoczucie. Kolagen odpowiada m.in. za dobry stan więzadeł i ścięgien, wspiera sprawność stawów i chrząstek, pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej i w szybszej regeneracji po treningu.

Wyjątkowe białko jest zatem bardzo potrzebne w diecie sportowców. Niestety, wchłanialność kolagenu z pożywienia jest niska. I wtedy z pomocą przychodzi suplementacja. - Misją Primabiotic jest wspieranie najlepszych, dlatego współpraca z Lechem Poznań nie powinna dziwić. Angażujemy się w wiele sportowych przedsięwzięć, promujemy zdrowy styl życia, chcemy być obecni wszędzie tam, gdzie królują piłkarskie emocje. Mamy nadzieję, że dzięki naszym suplementom zawodnicy Lecha Poznań będą wygrywali wszystkie mecze - mówi Bogumiła Szymańska, dyrektor ds. marketingu i rozwoju marek własnych.

Umowę sponsorską pomiędzy firmą a Kolejorzem podpisano na najbliższe dwanaście miesięcy. Marka Primabiotic nie tylko jest już widoczna w przestrzeniach Stadionu Poznań, dodatkowo obie strony planują wspólne działania w social mediach. Najważniejsze - ze sportowego punktu widzenia - jest jednak przede wszystkim to, że zawodnicy pierwszej drużyny Lecha mogą korzystać z produktów firmy, a sztab szkoleniowy ceni sobie działanie kolagenu.

- Cieszymy się z podpisania umowy sponsorskiej na mocy, której nasi zawodnicy mogą korzystać z produktów tej marki - mówi Marlena Zimowska z działu B2B Lecha Poznań. - Piłkarze Kolejorza już od jakiegoś czasu korzystali z kolagenu w swojej codziennej suplementacji, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że udało nam się nawiązać dłuższą współpracę - dodaje.

O MARCE PRIMABIOTIC

Primabiotic dedykuje swoje produkty świadomym konsumentom, którzy zwracają uwagę na dobre składy i wysoką jakość. Topowy Collagen wyróżnia się wygodną formą shotów, wysoką wchłanialnością, pysznym smakiem i niską kalorycznością. Ofertę marki tworzą również wegańskie odżywki białkowe, suplementy funkcjonalne czy herbaty ziołowe. Naturalne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach receptury, to idealna propozycja nie tylko dla sportowców, ale też dla wszystkich osób, które chcą żyć zdrowo i zmieniać nawyki na lepsze!

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij