2019-11-06 11:59 Lilianna Szymczak

Prawie 9 tysięcy uczestników "Kibicuj z Klasą"

175 grup zrzeszających 8 649 uczestników zapisało się już do czternastej edycji "Kibicuj z Klasą", która odbędzie się podczas meczu Lecha Poznań z Koroną Kielce (niedziela, 10 listopada, godzina 15:00). Do piątku, 8 listopada przyjmujemy zgłoszenia. Nie zastanawiaj się dłużej i zapisz swoją grupę już dziś!

- Spodziewamy się, że wiele grup swoje zgłoszenia dośle tuż przed zakończeniem zapisów - mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów Lecha Poznań. - Stąd prośba do wszystkich opiekunów, aby w miarę wcześnie przesłali nam wiadomość. Chcemy, by każda z grup mogła bez problemów wejść na nasz stadion i wspólnie z obecnymi na obiekcie kibicami poprowadzić zawodników Kolejorza do zwycięstwa. Warto przypomnieć, że podczas trzynastu dotychczasowych edycji, lechici odnieśli dziewięć zwycięstw, a czterokrotnie podzielili się punktami z rywalami - dodaje.

Bezpłatny udział w akcji "Kibicuj z Klasą" mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży do 16. roku życia. To akcja przygotowana nie tylko dla szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także dla klubów sportowych i kółek zainteresowań czy po prostu grup znajomych.

Jak się zgłosić do akcji "Kibicuj z Klasą"?

  • Lech Poznań - wspólnie ze sponsorem akcji Colquimica, partnerem honorowym, Panem Witoldem Bańką, Ministrem Sportu i Turystyki, a także partnerem Kibice Razem Lecha Poznań - zaprasza wszystkie zorganizowane grupy do wysłania swojego zgłoszenia.
  • Grupy z podaniem liczby uczestników, a także z podziałem na najmłodszych do 16. roku życia, opiekunów oraz pozostałych (powyżej 16 lat, którzy nie mieszczą się w limicie akcji), należy wysłać na adres grupy@lechpoznan.pl. Na maile czekamy do piątku, 8 listopada do godziny 12:00.
  • W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy dedykowany link, pod którym samodzielnie należy uzupełnić dane do biletów, tj. PESEL, imię i nazwisko każdego uczestnika. Po zatwierdzeniu danych przez opiekuna, wydrukujemy bilety, które będzie można odebrać w dniu meczu. Prosimy o nieprzesyłanie na adres e-mail zbiorczych list danych osobowych uczestników!
  • Każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun.
  • Przygotowany zostanie także parking dla 200 autokarów, który zlokalizowany będzie tuż przy Stadionie Poznań (numer rejestracyjny można dołączyć do zgłoszenia).

Następne mecze

Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 03.03 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij