2023-11-17 11:03 Adrian Gałuszka , fot. Marcin Rajczak

Poznaliśmy pełną agendę Lech Conference 2023

Poznaliśmy pełną agendę zbliżającego się wielkimi krokami Lech Conference 2023. Czternasta edycja flagowej imprezy Kolejorza odbędzie się w piątek, 1 grudnia w Hali Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, a w sprzedaży na nią pozostało już mniej, niż 30 procent wejściówek. 

W ubiegłych dniach zaprezentowaliśmy już trzech prelegentów, którzy wystąpią przy okazji nadchodzącej konferencji na Morasku. Na klubowej stronie oficjalnej przybliżyliśmy sylwetki Zvonimira Milicia z Hajduka Split, Sama Page'a oraz Bena Knighta z Chelsea FC, a także Tiago Mai pracującego dla Benfiki SL. Już wiemy, że grono wykładowców zostanie uzupełnione przez reprezentanta AS Monaco, Pascala De Maesschalcka i to ważna zmiana względem pierwotnych założeń. Jak twierdzi Tomasz Mendry, była ona podyktowana potrzebami i wnioskami uczestników ubiegłorocznych konferencji.

- Zamiast przedstawicieli holenderskiej piłki z AZ Alkmaar, co było naszym pierwotnym założeniem, zdecydowaliśmy się zaprosić na wydarzenie w roli prelegenta eksperta z Francji. Otrzymaliśmy sporo sygnałów ze strony trenerów, że oprócz myśli szkoleniowej z Wysp Brytyjskich oraz Półwyspu Iberyjskiego najbardziej ciekawi ich metodologia stosowana we francuskich klubach. Stąd też postać Pascala, który w AS Monaco pełni funkcję dyrektora od spraw szkolenia młodzieży - podkreśla koordynator Lech Conference 2023.

Pełen harmonogram konferencji dostępny jest poniżej, a już w przyszłym tygodniu na łamach strony oficjalnej opiszemy dokładnie osobę ostatniego wykładowcy.

Od początku listopada trwa otwarta sprzedaż na Lech Conference 2023. Liczba miejsc na wydarzenie jest limitowana, warto zapewnić je sobie już dziś i skorzystać z licznych benefitów. Do tych należy zniżka 20 złotych dla każdego uczestnika konferencji podczas zeszłorocznej edycji, zniżka 10 procent dla każdego uczestnika, który zapisze się w grupie liczącej co najmniej pięć osób, a także promocja na zakwaterowanie w hotelach współpracujących z Lechem Poznań.

Zapisz się na Lech Conference 2023

Żeby zapewnić sobie miejsce na tegorocznej konferencji odbywającej się w piątek, 1 grudnia, należy odwiedzić stronę biletową Lecha Poznań oraz postępować z podanymi pod tym adresem instrukcjami.

Informujemy, że w sprzedaży pozostało już mniej, niż trzydzieści procent wejściówek na to wydarzenie. Nie zwlekaj, skorzystaj ze zniżek i kup bilet na Lech Conference 2023 już dziś!

W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z koordynatorami wydarzenia:

Hubert Nowacki:
hubert.nowacki@lechpoznan.pl
+48 662 219 523

Tomasz Mendry:
tomasz.mendry@lechpoznan.pl
+ 48 692 821 151

Następne mecze

Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań
Niedziela 10.12 godz.12:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij