2019-03-25 15:28 Jakub Ptak , fot. Przemysław Szyszka

Powroty z kadry od środy

We wtorek swoje ostatnie mecze w tej przerwie reprezentacyjnej rozegrają drużyny, w których znajdują się zawodnicy pierwszego zespołu Lecha Poznań. Wrócą oni do stolicy Wielkopolski w połowie tygodnia.

Robert Gumny i Kamil Jóźwiak jako pierwsi zameldują się w Poznaniu. Reprezentacja Polski do lat 21, której są członkami (Gumny dołączył do niej po niedzielnym spotkaniu seniorskiej kadry Polski z Łotwą - przyp. red.), swój ostatni mecz rozegra we wtorek już o godzinie 15. Przeciwnikiem drużyny trenera Czesława Michniewicza będą rówieśnicy z Serbii. Spotkanie odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim, zatem na młodych lechitów nie czeka długa podróż powrotna i w środę mają zameldować się już na treningu Kolejorza na stadionie przy Bułgarskiej.

Nieco później, bo we wtorkowy wieczów o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz eliminacji do mistrzostw Europy Szwajcaria - Dania. Szanse na występ w nim ma napastnik Lecha, Christian Gytkjaer. Powrót Duńczyka do Poznania uzależniony jest od tego, czy snajper będzie musiał wrócić wraz z drużyną narodową do kraju. Jeśli nie, to w siedzibie swojego klubu zamelduje się już w środę. W przypadku, gdy jednak Gytkjaer wróci do Kopenhagi, to do treningów z pierwszą drużyną Lecha powróci w czwartek.

Również w czwartek przy Bułgarskiej zjawią się Tymoteusz Klupś i Filip Marchwiński. Reprezentanci Polski do lat 19 i 17 przebywają jeszcze na turniejach eliminacyjnych we Francji i Szkocji. Swoje ostatnie mecze także rozgrywają we wtorek - odpowiednio ze Szwajcarią i gospodarzami z Wysp Brytyjskich.

Następne mecze

Piątek 26.02 godz.20:30
Warta Poznań
vs |
Lech Poznań
Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij