2023-01-25 11:33 Maciej Henszel , fot. Przemysław Szyszka

Powrót z Mielca w sobotę

Piłkarze Lecha Poznań w czwartek ruszają na pierwszy mecz o punkty w 2023 roku. W piątek (początek o godz. 20.30) ich rywalem będzie na wyjeździe Stal Mielec. Wyprawa na Podkarpacie została rozpisana na trzy dni.

Jesienią mistrzowie Polski rozegrali aż 32 spotkania, więc logistyka związana z podróżowaniem była niezwykle ważna. Codziennością zespołu były bowiem przejazdy na spotkania, a także noclegi w hotelach, a przy tym należało zadbać jeszcze o regenerację piłkarzy. Początek rundy wiosennej pod tym względem będzie podobny, bo trzeba pamiętać, że po wyjeździe do Mielca lechitów w środku tygodnia czeka wyprawa do Legnicy na zaległe starcie z Miedzią. A potem jeszcze konfrontacja przy Bułgarskiej z tym samym klubem.

Na Podkarpacie lechici ruszają w czwartek. Tego dnia po porannym treningu zjedzą w klubie obiad, a następnie pokonają autokarem ponad 500 kilometrów. Następnego dnia o godzinie 20.30 walczyć będą ze Stalą w 18. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Po końcowym gwizdku przeniosą się do hotelu, gdzie spędzą noc. I tu jest właśnie nowość, bo zazwyczaj po rywalizacjach ligowych Kolejorz wracał do stolicy Wielkopolski, a tutaj zostanie zastosowany wariant z europejskich pucharów. W sobotę przed południem na miejscu odbędą się zajęcia i dopiero po nich zaplanowana jest podróż do Poznania. Następne zajęcia odbędą się w poniedziałek.

Następne mecze

Sobota 02.12 godz.20:00
Korona Kielce
vs |
Lech Poznań
Czwartek 07.12 godz.21:00
Arka Gdynia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
Enea Stadion
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij